Povlečení mikroplyš

🛒 Povlečení mikroplyš za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Probouzejte se v zimě v teplém povlečení. Tím může být právě povlečení z mikroplyše, které sice není tak oblíbené jako krepové, ale je bezvadným dárkem například na Vánoce, kdy huňaté dárky se prodávají nejvíce. Povlečení z mikroplyše máme v zajimavých vzorech nebo taky jednobarevné povlečení. Kupte si povlečení.
Nejprodávanější POVLEČENÍ MIKROPLYŠ

Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii POVLEČENÍ MIKROPLYŠ najdete celkem 7 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Mikroplyšové povlečení může být pěkným dárkem pod Vánoční stromek. Na vybrané povlečení mikroplyš máme výhodné ceny.

Povlečení z mikroplyše - rychle uschne a snadno se udržuje! Velmi oblíbené je povlečení z mikroplyše. Je příjemné na omak a v zimních měsících vás dokonale zahřeje. Často jej hledáte jak v klasických rozměrech, tak i v prodloužené délce 140x220, 200x220 i na francouzské postele.

I povlečení z mikroplyše může mít nejen jednobarevný vzhled, ale taky různé vzory. Nabízíme několik produktů z mikroplyše po celý rok, ale na vánoce je nabídka vždy největší. Mikroplyšové povlečení je nejlepším do chladného počasí, jelikož dokonale hřeje. Ložní povlečení mikroplyš je vyrobeno z mikrovlákna, které dává povlečení chlupatý a hebký povrch. Díky němu vám již nikdy nebude pod peřinou zima. bezva nabídka neustále.

Nakupujte výhodně v eshopu Mikaton nejen tohle úžasné zimní mikroplyšové povlečení, ale taky ostatní sortiment, který máme v ostatních kategoriích. Například hezkou kombinací s povlečením můžou být dekorace.

 

 


Povlečení mikroplyš články:08.10.2019 Jaký je hlavní rozdíl mezi mikroflanel vs mikroplyš?

Hledáte-li hlavní rozdíl mezi mikroflanelem a mikroplyší, tak je to jenoduché. Mikroplyš je jemná látka na omak a nakupuje se vždy v zimě, kdy má zahřát v chladných večerech. Mikroplyš má jemný dlouhý chlup. Mikroflanel je jemnější materiál a povlečení má kratší jemný chlup, ale plní tu samou…