🎁 Pro registrované 🤍 Automatické slevy až 10%!


Povlečení fototisk

🛒 Povlečení fototisk za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Krásná nabídka povlečení s fototiskem zvířat - štěňat, kočíček, koní a ostatní zvířat. Taky máme v nabídce hezké povlečení s fototiskem s motivy cestování, evropských měst a dalších oblíbených vzorů jako jsou trektory, či pohádkový hrdinové. Povlečení s fototiskem může být i úžasné jako dárek. Obdarovaný bude rozhodně překvapený. Povlečení fototisk je hlavně nejoblíbenější před Vánoci, jelikož se hodí jako dárek pro mladé.
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 5 6 7 |


V kategorii POVLEČENÍ FOTOTISK najdete celkem 156 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Největší výběr ložního povlečení. Krásné kousky pro váš domov. Povlečení většinou v klasickém rozměru 140x200. Fototisk zaručuje snadno pěkný dárek. Povlečení s fotiskem může být v dětském pokoji příjemným dekoračním zpestřením. Různé motivy Vám pomůžou oživit Vaše místo ke spánku.

 

Povlečení fototisk: Snový svět plný barev a příběhů

V Galanterii Mikaton přinášíme do vašich ložnic nejen pohodlí, ale i kouzlo a fantazii. Naše kolekce Povlečení fototisk je jako otevřená brána do snového světa, kde každý vzor vypráví svůj příběh. Od divoké přírody, přes malebné krajiny, až po oblíbené pohádkové postavy - toto povlečení přináší do vašeho domova nekonečné možnosti pro vaši fantazii.

 

Proč si vybrat naše povlečení fototisk?

Jedinečné vzory: Každý kus našeho povlečení s fototiskem je unikátní dílo, které přináší do vaší ložnice živé barvy a detailní obrazy.

Vysoká kvalita: Vyrobeno z prvotřídních materiálů, naše povlečení je nejen krásné na pohled, ale i měkké a pohodlné na dotek.

Univerzální použití: Ať už hledáte povlečení pro dětský pokoj nebo chcete oživit svou ložnici, naše povlečení s fototiskem je ideální volbou pro každého.

 

Nyní je ten pravý čas přivést do vašeho domova trochu magie a barev. Objevte naši kolekci Povlečení fototisk a nechte se unést do světa, kde se snoubí krása přírody, umění a fantazie

 

 

Povlečení s fotiskem je sice hlavně určeno dětem, ale proč si takhle neoživit ložnici s nějakou pěknou dekorací jako město paříž, či potiskem tulipánů. Nebo se můžete řídit trendy a nakupovat povlečení s fotiskem jako ostatní - nejoblíbenějšími fototisky byly a stále jsou koně, vlci, květiny nebo dětské motivy pohádkových hrdinů.

 

Povlečení fototisk je bezva. Zkuste si vybrat z naší bohaté nabídky. V eshopu Mikaton je široká nabídka kvalitního a levného povlečení s fototiskem! 

 

Hledáte úžasný dárek pro mladé holky a kluky? Tak tohle povlečení může být skvělým tipem pro správné překvapení. A hlavně na Vás budou rádi pak myslet.