🚚 Levná doprava od 69 Kč! + 🎁 Pro registrované ▶️ Slevy až 10%!


Tvoření

🛒 Tvoření za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

TVOŘENÍ - pro děti i dospělé. Vytvořte dekorace a využíjte inspirací nejen na našem webu, ale taky na internetu. Aranžujte a tvořte. Můžete u nás pravidelně objednávat. TVOŘENÍ souvisí s kreativitou a taky s aranžováním.
Nejprodávanější TVOŘENÍ

1 Pštrosí peří délka 9-16 cm ihned k odeslání

Pštrosí peří délka 9-16 cm

29 Kč
s DPH
2 Oděvní šňůra na vak Ø10 -12 mm splétaná 10 metrů ihned k odeslání

Oděvní šňůra na vak Ø10 -12 mm splétaná 10 metrů

139 Kč
s DPH
3 Samolepicí kamínky na lepicím proužku ihned k odeslání

Samolepicí kamínky na lepicím proužku

69 Kč
s DPH
4 Umělé tulipány v květináči ihned k odeslání

Umělé tulipány v květináči

229 Kč
s DPH

Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 130 |


V kategorii TVOŘENÍ najdete celkem 3107 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

TVOŘENÍ - Můžete si vytvořit nejen hezké dekorace, ale taky dárky, které vlastnoručně vytvoříte.

Speciality, které jen tak na internetu neobjevíte. Vše pro různou tvorbu najdete právě zde. Snažíme se doplnit nabídku všemi potřebami, které potřebují pro hobby tvorbu a aranžování.

 

Nejpopulárnější kategorie? Potřeby pro aranžování - Aranžování květin je úprava aranžovaných materiálů a květin nebo rostlin, která vzhledově vytváří z jednotlivých, nijak fyzicky nesouvisejících, hmot opticky celek.

 

 

Tvorba a aranžování jsou báječným způsobem, jak nechat myšlenky odpočinout a projevit kreativní podstatu. Naše nabídka korálků, bižuterních komponentů a pomůcek pro tvorbu šperků vám je již dlouho známa. Navazujeme na sklářské tradice českých zemí i z celého světa a vybíráme pro vás ty nejzajímavější produkty, které osloví srdce každého korálkaře.

 

V naší nabídce se nyní objevily i výtvarné potřeby, které jsou perfektním doplňkem pro vaše hobby i umělecké řemeslnictví. Pokud máte rádi přírodní materiály, zamilujete si ovčí rouno a barevný písek. Nabízíme také polymerovou hmotu Fimo, smalt a pedig. Samozřejmě nechybí ani pomůcky jako plstící jehly, měděné výseky a sklíčka pro smaltování, stejně jako řezací umělecký nůž pro precizní práci.

 

Naše nabídka výtvarných potřeb je rozsáhlá a obsahuje produkty jako beton, foamiran, křišťálovou pryskyřici, patchwork, plstění, polotovary pro lapače snů, scrapbooking a quilling, školní potřeby a tvoření s dětmi. S naší širokou nabídkou výtvarných potřeb a pomůcek se stanete skutečnými tvůrci a umělci.

 


Tvoření články:21.02.2024 Velikonoční zajíc a dekorační vajíčka: Tradice a trendy Velikonoc 2024

Velikonoce jsou jedním z nejvýznamnějších křesťanských svátků, oslavujících vzkříšení Ježíše Krista. V České republice jsou Velikonoce také spojeny s bohatými lidovými tradicemi a zvyky, které se předávají z generace na generaci. Mezi nejznámější symboly Velikonoc patří bezesporu velikonoční zajíc…

21.10.2023 Tvoření jako trend: Proč je ruční práce opět v kurzu

V dnešní době digitálních technologií a rychlého tempa života se mnoho lidí obrací k tradičním formám tvoření jako způsobu relaxace, seberealizace a navracení se k přirozeným hodnotám. Ruční práce a tvoření nejenže přináší radost z vlastnoručně vytvořeného díla, ale také nabízí možnost odpočinku od…

26.09.2023 Co je quilling ?

Quilling je umělecká technika, která spočívá ve vytváření dekorativních prvků z papírových proužků. Tyto proužky se namotávají, skládají, kroutí a lepí do různých tvarů a vzorů. Výsledkem jsou nádherné a detailní obrazy, dekorace, šperky a dokonce i třírozměrné sochy. Tato technika má dlouhou…