🎁 SLEVA NA VŠECHNY HRAČKY - Slevový kód = "HRACKY10"


Umělé květiny

🛒 Umělé květiny za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Umělé květiny a rostliny pro Vás. Za skvělé ceny. Velký a originální výběr květin v různých barevných kombinacích.

 ✓ Levné umělé květiny, větvičky, kytice i plody  ⭐️ Chytrý nákup ❤️ levná doprava a široký sortiment na jednom místě

Umělé květiny se staly populární volbou při dekorování domů a kanceláří. Mezi hlavní výhody umělých květin patří to, že jsou trvanlivé a nevyžadují žádnou péči, jako je zalévání a hnojení. Navíc mohou být k dispozici v jakékoli barvě a velikosti a lze je snadno kombinovat do různých dekorativních uspořádání.

 
Nejprodávanější UMĚLÉ KVĚTINY

1 Umělá větvička k aranžování trs ihned k odeslání

Umělá větvička k aranžování trs

129 Kč
s DPH
2 Umělá mini chryzantéma ihned k odeslání

Umělá mini chryzantéma

149 Kč
s DPH
3 Umělá kytice růže ihned k odeslání

Umělá kytice růže

139 Kč
s DPH
4 Umělý vřesovec fialový - svazek 6 rostlin ihned k odeslání

Umělý vřesovec fialový - svazek 6 rostlin

99 Kč
s DPH

Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 26 |


V kategorii UMĚLÉ KVĚTINY najdete celkem 616 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

Kytice, plody, větvičky, květinové sety - umělé květiny, fleecové, papírové či částečně dřevěné a jiné materiály najdete v eshopu Mikaton v potřebách na aranžování.

Velký výběr hotových umělých kytic, které vypadají jako živé a nemusíte je zalévat

 

Umělé květiny můžete využít jako dekoraci ve vašem interiéru nebo jako součást větší květinové dekorace. Tradičním využitím umělých květin jsou i kytice, které můžete využít při dekorování bydlení, ale taky životních oslav - jako jsou narozeniny nebo svatby.

 

Využití umělých květin je nepřeberné a určitě se hodí ke všem dekoracím v bytě, stačí když máte představivost a víte, která kytice bude nejvhodnější. Tyto umělé květinya rostliny vypadají jako živé, i když nevoní, ale váš domov dokáží oživit stejně jako ty skutečné. Nikdy neříkejte nikdy kyticým z plastu, ale určitě stojí za to je vyzkoušet i při dekorování věnců - kdy se hojně využívají například jen plody a květi z kytic.

 

Výhody umělých květin - Vypadají jako živé, nemusí se zalévat a nikdy neopadají. Není proto divu, že obliba umělých květin do vázy i v květináčích stále stoupá.

 

Všechny umělé květiny jsou propracovány do posledního detailu a hodí se jako ozdoby vašich domácností - na dotek i na pohled působí krásně.

 

V naší nabídce máme umělé květiny od více dodavatelů, abychom udržovali pestrou nabídku v každé sezóně - hojně se nakupují tyto květiny na jaro, podzim a Vánoce. Věříme, že si u nás i vy vyberete květiny, s kterými budete spokojeny.

 

Umělé květiny můžete využít v interiéru a není problém je použít na dekorování venkovních výzdob.

 

 

U nás najdete nejen umělé Květy, rostliny a plody

■ dekorační stabilizované rostliny a květy  ■ dekorační umělé květy  ■ floristické drátky a pásky  ■ květiny a rostliny se stonkem  ■ pestíky do květin  ■ plody a bobule  ■ textilní květy k našití a nalepení  ■ umělé kytice  ■ umělé větvičky

 

Nevýhodou umělých květin může být to, že nejsou přírodní a mohou působit méně autenticky než skutečné květiny. Některé druhy umělých květin také mohou být poměrně drahé a kvalita může být odlišná.

 

Pokud hledáte umělé květiny, můžete je zakoupit v různých obchodech, jako jsou květinářství, domácí dekorace a internetové obchody. Tyto květiny jsou k dispozici jako větvičky, rostliny a kytice. Při nákupu umělých květin je důležité zvolit kvalitní značku, která poskytne vysokou úroveň realismu a trvanlivosti.

 

Mikaton.cz je specializovaný internetový obchod nabízející širokou škálu umělých květin včetně větviček, rostlin a kytic. Tyto květiny jsou k dispozici v mnoha různých stylech a velikostech a jsou vhodné pro všechny druhy dekorativních uspořádání.

 


Umělé květiny články:21.02.2024 Velikonoční zajíc a dekorační vajíčka: Tradice a trendy Velikonoc 2024

Velikonoce jsou jedním z nejvýznamnějších křesťanských svátků, oslavujících vzkříšení Ježíše Krista. V České republice jsou Velikonoce také spojeny s bohatými lidovými tradicemi a zvyky, které se předávají z generace na generaci. Mezi nejznámější symboly Velikonoc patří bezesporu velikonoční zajíc…

22.02.2023 O umělé květiny se nemusíte starat, ale i tak budou vypadat krásně

Umělé květiny jsou skvělým řešením pro ty, kdo chtějí mít květiny doma, ale nechtějí se starat o živé rostliny. Jsou jednoduché na údržbu, trvanlivé a mohou být umístěny téměř kdekoliv v domě. Zde je několik tipů na to, kde je umístit a jaké druhy jsou v této době vhodné.

22.02.2023 Znáte tyhle jarní květiny?

Podívali jsme se za Vás na jarní květiny, které můžete kolem nás vidět růst na jaro. V našem najdete 15 rostlin a většina z nich je i v nabídce v eshopu Mikaton mezi umělými květinami.