Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Doprava Zdarma od 2000 Kč


Povlečení krepové 140x200

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Povlečení krepové 140x200 v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Povlečení krep v rozměru 140 x 200 cm - nabídka krepového povlečení v klasickém rozměru za bezva ceny. Objednat si můžete ze široké nabídky lůžkovin, které díky vlastnosti krepového povlčení nemusíte žehlit, a prorto údržba těchto produktů bude snadnější. Výužíjte široké nabídky a k tomuto krepovému povlečení si objednejte i prostěradlo.
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 |


V kategorii POVLEČENÍ KREPOVÉ 140X200 najdete celkem produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
V této kategorii máte možnost si rychleji vybrat krepové povlečení v klasickém rozměru na jednolůžko. Přesvědčit se můžete o tom, že v Čechách existuje stále dost kvalitních výrobců lůžkovin, které vytváří dokonalé motivy i v krepovém povlečení.

Výhody krepového povlečení jsou jednoznačné a to hlavně v jeho údržbě, protože se nemusí žehlit a stačí jen po vyprání poskladát.

 

Krepové povlečení - povlak na polštář 70 x 90 cm a povlak na přikrývku 140 x 200 cm.

 

Povlečení 140 x 200 cm v krepovém složení máme od českých výrobců Kvalitex, Brotex, Dadka, Bellatex - když máme možnost, přidáme i další. Sledujte pečlivě naši nabídku a kupte si to nejpěkněší povlečení pro Vás.

 

Povlečeme Vás tak, abyste se dokonale vyspali.