Povlečení bavlněný satén

Hledáte luxusní povlečení levně, tak to jste ve správné kategorii. Povlečení z bavlněného saténu je a vypadá luxusně. Ale to neměni nic na tom, že je dostupné pro všechny. Naše ceny jsou internetové a nízké. Prodej kvalitního povlečení především od českých výrobců v klasický i francouzských rozměrech. Kupte si povlečení s bavlněnými saténem ve vašem oblíbeném dezénu.
Nejprodávanější POVLEČENÍ BAVLNĚNÝ SATÉN

Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 4 14 |V kategorii POVLEČENÍ BAVLNĚNÝ SATÉN najdete celkem 328 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Výběr v této kategorii je velmi velký a to díky tomu, že nabízíme povlečení klasické, jednolůžko nebo francouzské na dvoulůžko. Objednejte si velikost povlečení, kterou potřebujete. Budete překvapeni luxusním designem a kvalitou této bavlny. Do tohoto typu povlečení se pouští kromě Kvalitexu i Bellatex a přidávají se postupně další, kteří chtějí mít v nabídce kvalitní vzory a materiál.

 

Ložní povlečení z bavlněného saténu je vhodné jako luxusní pěkný dárek, jenž udělá obdarovanému radost. Povlečení bavlněný satén seženete ve velikostech 140x200, 140x220, nebo 220x200, 200x200. obě povlečení vhodné pro jednolůžko či dvoulůžko.

 

Kvalitní povlečení za bezkonkurenční ceny! 

Co o bavlněném saténu říká hlavní náš dodavatel a kvalitní výrobce Kvalitex, si přečtěte více zde:

Nenechte se zmást označením. Ačkoli má tento typ povlečení v názvu slůvko „satén“, opět je vyrobeno ze stoprocentní bavlny. Oproti klasickému povlečení z hladké bavlny je ale u bavlněného saténu změna ve způsobu tkaní. Během procesu je totiž využíváno husté atlasové vazby, kterou charakterizuje její lesklý vzhled.

 

Na první pohled tak povlečení připomíná lesklý satén. Látka se poté ale dále upravuje mercerací, čímž povlečení získá ještě více lesku a zejména svou typickou pevnost, která je dalším ze zástupu benefitů. Mezi ně patří i dobrá prodyšnost, barevná stálost i komfort při dotyku s pokožkou.

 

Kvalit má tuhle řadu většinou nazvanou jako LUXURY COLLECTION - Vyniká hlavně jednobarevnými vzory, které působí velmi elegantně.

 

Bavlněný satén Vás uchvátí svou jemností a elegantním vzhledem.

 

Povlečení - bavlněný satén | Česká kvalita za výhodnou cenu‎

 


Povlečení bavlněný satén články:27.11.2019 Nakupujeme povlečení v eshopu Mikaton

Chystáte se nakupovat povlečení přes internet? Nebojte se koupit povlečení v eshopu je snadné. Není to jako s oblečení, kdy Vám velikost nemusí sednout. Koupit povlečení můžete z pohodlí domovat a předem si zvolíte jak bude vypadat, jaký bude mít rozměr a jak se v něm budete cítit. Jako u všeho,…

08.10.2019 Co znamená gramáž u povlečení?

Věděli jste, že gramáž, která je uváděna u oblečení i povlečení Vám může více napovědět o materiálech výrobku? Gramáž Vám napoví, jak kvalitní materiál to je. Při nákupu v e-shopu si totiž povlečení nemůžete předem ošahat, ale číslo u gramáže řekne, jak silný je materiál povlečení.