Deka s beránkem

Deka s beránkem neboli ovečková deka se stala doslova hitem. A proč? Protože je jednoduše úžasná, krásná, moderní, praktická, hřejivá a dokonalá pro váš domov. Tuto deku byste měli rozhodně mít doma, zachumlat se do ní při chladných dnech a spokojené odpočívat. Jak dokonalé pro Váš odpočinek. A co je na této dece tak dokonalé? Sami se přesvědčte.
Využít filtrováníStrana: | 1 |V kategorii DEKA S BERÁNKEM najdete celkem 15 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Každý si řekne, co je na té dece tak zvláštního? Je to přeci jen deka jako každá jiná, ale pozor není! A my Vás o tom přesvědčíme.Deka s beránkem je doslova úžasná a luxusní. 

Jak z obrázku vidíte, deka je dvoubarevná. Ano skládá se ze dvou materiálu - jednobarevný nebo s různými potisky či vzory, který je hladký, ale také příjemný a druhá strana je z tzv. ovečkového materiálu. Bílá či krémová spodní strana v imitaci ovčí srsti Vás jistě okouzlí. Deka krásné zahřeje, ale také moderně vypadá.

 

Deky s beránkem se stali velmi oblíbené a zákazníci si je velmi chválí. Tato deka je ideální jako dárek pro všechny věkové kategorie. Deky s beránkem jsou jednobarevné, ale taky se vzorem, dokonce si můžete tuto deku pořídit ve vánoční variantě. I přes vyšší pořizovací cenu si tuto deku dopřejte,  musíte ji určitě mít doma a zútulnit si svůj domov.