🎁 Pro registrované 🤍 Automatické slevy až 10%!


Dětské deky

🛒 Dětské deky za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Pokud máte doma děti, tak jistě budete potřebovat nějakou dětskou deku. Dětské deky budou dělat společnost vašim nejmenším doma, venku, v autě, kočárku nebo třeba i pod stanem, na dovolené a všude jinde, kde je se třeba přikrýt a být v tele. Deka by se měla vašemu dítěti určitě líbit a být z příjemného materiálu. Výběr dětských dek je opravdu velký, proto se podívejte na naši nabídku, zda se Vám něco pro děti nezalíbí.
Nejprodávanější DĚTSKÉ DEKY

Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 5 6 |


V kategorii DĚTSKÉ DEKY najdete celkem 123 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Dětské deky se vyrábějí ze stejných materiálů jako deky klasické pro dospělé. Dětské deky mají pouze jiné rozměry a většinou bývají s různými obrázky, potiskem nebo jednobarevné s výšivkou. Dětské deky vybírejte podle toho, zda se budou líbit vašemu dítěti.

 

Většina dek se dnes vyrábí z materiálů: 100% polyester v různé úpravě, většinou to bývá označení koral, mikrovlákno, mikro koral a další podobná označení. Většinou se jedná o podobný materiál - krásně měkký, hustý krátký chlup, teplý a to nejdůležitější příjemný na omak. 

Nebo také stále jsou oblíbené fleecové deky - v nabídce Mikaton.cz najdete fleecové deky s různými pohádkovými potisky - Mickey Mouse, Cars, Princezny a další pohádky pro děti.

 

Pro nejmenší děti - do kočárku, do postýlky jsou ideální jednobarevné deky s různými nášivkami nebo deky celopotištěné obrázky zvířátek, srdíček a další. Velmi oblíbené jsou také španělské deky, které jsou krásně hřejivé.

 

Deka by neměla doma chybět žádnému dítěti, může se s ním přikrýt u pohádky v televizi, při čtení nebo si může z deky postavit různé bunkry a skrýše, které tak děti velmi milují.