Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Doprava Zdarma od 2000 Kč


Dětské deky

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Dětské deky v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Pokud máte doma děti, tak jistě budete potřebovat nějakou dětskou deku. Dětské deky budou dělat společnost vašim nejmenším doma, venku, v autě, kočárku nebo třeba i pod stanem, na dovolené a všude jinde, kde je se třeba přikrýt a být v tele. Deka by se měla vašemu dítěti určitě líbit a být z příjemného materiálu. Výběr dětských dek je opravdu velký, proto se podívejte na naši nabídku, zda se Vám něco pro děti nezalíbí.
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 |


V kategorii DĚTSKÉ DEKY najdete celkem produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Dětské deky se vyrábějí ze stejných materiálů jako deky klasické pro dospělé. Dětské deky mají pouze jiné rozměry a většinou bývají s různými obrázky, potiskem nebo jednobarevné s výšivkou. Dětské deky vybírejte podle toho, zda se budou líbit vašemu dítěti.

 

Většina dek se dnes vyrábí z materiálů: 100% polyester v různé úpravě, většinou to bývá označení koral, mikrovlákno, mikro koral a další podobná označení. Většinou se jedná o podobný materiál - krásně měkký, hustý krátký chlup, teplý a to nejdůležitější příjemný na omak. 

Nebo také stále jsou oblíbené fleecové deky - v nabídce Mikaton.cz najdete fleecové deky s různými pohádkovými potisky - Mickey Mouse, Cars, Princezny a další pohádky pro děti.

 

Pro nejmenší děti - do kočárku, do postýlky jsou ideální jednobarevné deky s různými nášivkami nebo deky celopotištěné obrázky zvířátek, srdíček a další. Velmi oblíbené jsou také španělské deky, které jsou krásně hřejivé.

 

Deka by neměla doma chybět žádnému dítěti, může se s ním přikrýt u pohádky v televizi, při čtení nebo si může z deky postavit různé bunkry a skrýše, které tak děti velmi milují.