Televizní pytle

Televizní pytel - co to vlastně je a co si pod názvem televizní pytel představit? Vlastně se jedná o deku, kterou si na sebe oblečete  zapnete zipem a posadíte se k vašem oblíbenému filmu v televizi nebo k rozečtené knize. Televizní pytel je úžasný pro všechny, kteří jsou zimovřiví, protože úžasně zahřeje. Televizní pytel lze použít i jako deku, proto má všestranné využití. Samozřejmě, že nemusíte používat pouze u televize v obýváku, ale třeba také na terase, balkoně či zimní zahradě při chladnějších nocích nebo na podzim, kdy stále ještě chcete čerpat paprsků podzimního sluníčka.
Využít filtrováníStrana: | 1 |V kategorii TELEVIZNÍ PYTLE najdete celkem 6 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Televizní pytel je vyrobený ze stejného materiálu jako deka, většinou se jedná o 100% polyester v úpravě Korall. Je to hřejivý materiál s krátkým a jemný chlupem, příjemný na dotek. Z tohoto materiálu se vyrábějí deky, ale můžete z tohoto materiálu nají v nás v nabídce na Mikaton.cz i župany pro muže, ženy i děti.

 

Televizní pytel je ideální jako dárek na vánoce pod stromeček pro babičky či dědečky, ale také jako dárek k různému výročí - narozeny, svátek atd. Televizní pytel jistě ocení starší generace - pro babičky k televizi ke svému oblíbenému seriálu či pletení, dědečkům k filmům, sportu nebo knížce. 

 

Údržba televizního pytle je snadná. Celý televizní pytel lze prát v pračce nebo sušit v sušičce. Údržba je stejná jako u deky. Pokud zrovna pytel nepotřebujete složíte a uschováte - moc místa nezabere. Pořiďte si také tento úžasný televizní pytel v několika barvách a bude skvělým společníkem při chladnějších dnech.