Prostěradla jersey

Kvalitní, jemná a hladká, - to jsou prostěradla jersey z naší nabídky na Mikaton.cz. Velký výběr rozměru na většinu matrací, škála barev, z které si vybere každý, čeští výrobci, kteří jsou zárukou na zpracování kvalitního prostěradla pro vaši postel. Jerseyová prostěradla jsou jedny z nejoblíbenějších prostěradel, můžete je kombinovat se všemi druhy povlečení.
Nejprodávanější PROSTĚRADLA JERSEY

1 Prostěradlo jersey - 160x200 cm bílá k dispozici do 2 prac. dnů

Prostěradlo jersey - 160x200 cm bílá

429 Kč
s DPH
2 Prostěradlo jersey - 90x200 cm šedá ihned k odeslání

Prostěradlo jersey - 90x200 cm šedá

289 Kč
s DPH
3 Prostěradlo jersey - 90x200 cm bílá ihned k odeslání

Prostěradlo jersey - 90x200 cm bílá

289 Kč
s DPH

Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 4 17 |V kategorii PROSTĚRADLA JERSEY najdete celkem 389 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

Jerseyová prostěradla jsou vyrobena z hladké pleteniny - 100% bavlněná příze. Gramáž jerseyových prostěradel se pohybuje od 135g/m2 - 165 g/m2, záleží na výrobci, jakou uvádí plošnou hmotnost prostěradla. Některá prostěradla jsou pouze z bavlněných přízí - 100% jersey a některá prostěradla jsou v kombinace jerseye a elastenu - prostěradlo jsou více pružná a skvěle sedí na matraci.

 

Prostěradla jsou příjemná a hladká na dotek. Kvalitní prostěradla jersey se skvěle doplní i s kvalitnim povlečením. K prostěradlu z jerseye lze kombinovat všechna povlečení - bavlněné povlečení, krepové povlečení, mikroflanelové povlečení a nebo také saténové povlečení.

 

Všechna prostěradla jersey mají po obvodu všitou gumu v tunýlku, která zaručuje to, aby Vám prostěradlo z matrace nesjíždělo a vy se ráno probudíte se shrnutým prostěradlem. 


Prostěradla jersey články:14.11.2019 Prostěradla na každou postel i povlečení

V našem sortimentu objevíte prostěradla na všechny typy postelí. Máme prostěradla na klasickou postel, tak i na dvoulůžko. Záleží jen na Vašem výběru. Na prostěradlech spíte denně a měli byste je taky často měnit, jelikož se v noci můžete potit a prostěradla pak pohltí Váš pot. Pokud se hodně…