Polštářky

Vyzdobte si dům nebo byt krásnými polštářky, které nakoupíte v eshopu Mikaton. Nabízíme polštářky různých variant, jednobarevné, vlněné i s potiskem. Většina polštářků je vyrobena z příjemných materiálů a to: 100% Bavlna a výplň 100% Polyesterové kuličky. Pokud chcete potěšit své děti, jsou v nabídce pohádkové polštářky, které určitě zútulní každý pokojíček.
Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 4 16 |V kategorii POLŠTÁŘKY najdete celkem 366 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

Vyzdobte si dům nebo byt krásnými polštářky, které nakoupíte v eshopu Mikaton.  Pokud chcete vybavit dětem pokojíček, nabízíme polštářky pohádkové, flirtové nebo fotopolštářky, tyto polštářky určitě zútulní každý pokojíček.

 

Polštářky oživí každý interiér, můžete je přispůsobovat barvám pokoje, ročnímu období nebo jen podle Vaší nálady. Většina polštářků je vyrobena z příjemných materiálů a to: 100% Bavlna a výplň 100% Polyesterové kuličky nebo je to kombinace 50% Bavlna,30% Polyester, 20% len , výplň 100% Polyesterové kuličky v samostatném obalu.


Polštářky články:24.09.2019 Vyberte si polštáře z naší úžasné nabídky

V e-shopu Mikaton najdete polštáře pro děti i dekorační polštářky, které zpestří Vaši domácnost. Vyberte si z široké nabídky polštářků ten pravý, který se Vám líbí, nebo který se bude hodit do Vašeho interiéru. Polštářky slouží hlavně k podložení hlavy a za tímto účelem polštářky taky nabízíme.…

08.05.2019 V nabídce máme pěkné polštářky pro děti i do interiéru jako dekoraci

Hledáte nový nádech do Vašeho interiéru? Tak to nemusíte chodit daleko, stačí si projít našim katalogem dekorací a zjistíte, že v nabídce máme i pěkné dětské i dekorační polštářky. Polštářek Vám udělá dobrou službu a Váš interiér v bytě oživí, pokud zvolíte správný design a trefíte se tak, aby vše…