Povlaky na polštáře

Chcete jednoduše změnit váš domov? Nebude Vás to stát moc peněz a změna bude rychlá. Pokud máte doma polštářky, tak stačí nakoupit povlaky na polštářky - prodávají se různé velikosti a povléct je novými povlaky na polštářky. Výběr povlaků na polštářky je opravdu velký! Máme klasické, dětské i dekorační povlaky za bezva cenu.
Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 4 11 |V kategorii POVLAKY NA POLŠTÁŘE najdete celkem 264 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Povlaky na polštářky ozdobíte všechny menší polštářky, které máte doma. Jedná se zejména o takové ty dekorační polštářky, které máte v obývací pokoji na pohovce, v ložnici, v dětské pokoji,  v zimní zahradě a všude jinde. Povlaky na polštářky mají různé dezény, jsou vyrobené z různých materiálů. 

 

Do obýváků se Vám budou hodit povlaky s různými abstraktními, květinovými vzory nebo jen jednobarevné. Materiály jsou různé od jemné česané bavlny po hrubší bavlnu, ale taky polyesterové nebo saténové povlaky.

 

Dětem se jistě zavděčíte povlaky s pohádkovými motivy např.: Mickey Mouse, Minnie, Frozen Ledové království, Jak vycvičit draky, Medvídek Pů a mnoho dalších pohádkových vzorů. Klukům se určitě zalíbí povlaky s traktory Zetor, Tatry nebo různé náklaďáky. Větší holky už jistě ocení povlaky se zvířátkovými motivy - s pejsky, kočičkou a jinými zvířátky.

 

Povlaky na polštáře je skvělý doplněk i do vaší ložnice k povlečení. Některé povlaky jsou ve stejném vzoru jako povlečení. Povlaků můžete mít několik a často je měnit, údržba je jednoduchá - pere se stejně jako ložní prádlo. Na Mikaton.cz najdete velký výběr povlaků na polštáře za super ceny.

 

Povlaky na polštáře slouží jako dekorace na pohovku, postel i do místnosti. Nemusíte měnit celý polštář, ale stačí na něj koupit povlak.