Kuchyňský textil

I v kuchyni můžete vypadat skvěle, pořiďte si originální a praktické pomocníky na vaření.  Zástěru a chňapky s pěkným motivem a k tomu krásný ubrus. V nabídce máme i utěrky, které mají různé potisky a originální výšivky.
Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 4 12 |V kategorii KUCHYŇSKÝ TEXTIL najdete celkem 270 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

Velký výběr kuchyňského textilu

Trávíte v kuchyni hodně času? Pořiďte si moderní, originální a praktické pomocníky. I v kuchyni můžete vypadat skvěle. Vybírejte ze široké škály zástěr, chňapek, utěrek a ubrusů, s potiskem nebo jen jednobarevné.

 

S tou správnou chňapkou už se určitě nespálíte a pokud se nechcete při vaření ušpinit vyberte si zástěru, která bude chránit vaše oblečení.

 

 

 

 

 


Kuchyňský textil články:01.06.2019 Do domácnosti se Vám budou určitě líbit tyhle praktické utěrky

Určitě Vás potěší, když Vám zde řekneme, že máme exkluzivní novinky v nabídce v sekci utěrek. Co je utěrka, to nemusíme představovat. Že utěrky používají ženy každý den, to taky nemusíme opakovat. Ale proč si práci nezpříjemnit novou hezkou utěrkou, to Vám chceme říct a taky nabídnout novinky z…

30.04.2019 Kuchyňské chňapky nesmí v kuchyni chybět žádné hospodyni

V každé domácnosti a tedy v kuchyni žádné hospodyňky by neměly chybět kuchyňské chňapky, které jsou jednak praktickým pomocníkem při vaření a pečení, ale taky může být chňapka pěknou dekorací ve Vaší kuchyni. Podívejte se na celou nabídku chňapek a určitě uvite, že máme bezva nabídku chňapek díky…