Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Doprava Zdarma od 2000 Kč


Cestovní polštářky

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Cestovní polštářky v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Extra nabídka kvalitních polštářků, polštářů na cesty. Jestliže plánujete vyrazit na dovoleno a cesta bude delší, tak rozhodně doporučujeme přikoupit i tuhle výbavu cestovních polštářů pro děti, aby se jim dobře sedělo a mohli si chvíli zdřímnou v sedačce.
Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii CESTOVNÍ POLŠTÁŘKY najdete celkem produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Cestovní polštáře pro děti jsou obvykle s pohádkovým motivem, a proto jim cesta určitě uteče rychleji. V nabídce máme dostupné cestovní polštáře, a proto doporučujeme nechat i jeden polštář v autě v případě únavy spolucestujících. Kdykoliv se může takový polštáře hodit a Vám může zpříjemnit odpočinek na cestě.

 

 


Cestovní polštářky články:01.07.2019 Chystáte se na cestu autem, letadlem, autobusem? Vyberte si u nás cestovní polštářek

Chystáte se na dovolenou? Přibalte si na cestu i cestovní polštářek pro sebe, děti. Jelikož cesta na dovolenou obvykle pomalu ubíhá, tak Vás může začít bolet za krkem a můžete tak trpět křečemi, pokud se pravidelně nebudete protahovat, cvičit apod relaxovat. Cestovní polštářek Vám usnadní cestování…