Chrániče matrací

Chrániče matrace slouží k tomu, aby Vaše matrace dlouho vydržela. Aby vaše nová matrace vypadala stále jako nová! Dopřejte vaší matraci dlouhou životnost pomocí chrániče matrace. Chrániče matrací se používají jako ochrana před ušpiněním , před inkontinencí... Chrániče vyrábějí v různých rozměrech, který si vyberete dle velikosti matrace a také si lze vybrat z různých materiálů. Chránič matrace  bude skvělým doplňkem ve vaší ložnici. Objednejte si chránič na matraci právě nyní.
Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 4 |V kategorii CHRÁNIČE MATRACÍ najdete celkem 85 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Ochrana vaší matrace je velmi snadná. Stačí rozložit chránič matrace a zaháknout poutky na okrajích matrace. Chrániče se vyrábí dle různých rozměrů matrace.

 

Některé chrániče matrací jsou nepropustné, čili ochrání matraci před nechtěným únikem moči nebo třeba při drobné nehodě např. s vínem, čajem či kávou. Pokud máte malé děti jistě také oceníte chránič matrace při učení přechodu z plen.

 

I když jsou chrániče nepropustné, jsou velmi prodyšné a přinášejí hlavně pocit pohodlí a komfortu. Matrace se vyrábí z různých materiálů - bambus, aloe vera, froté, duté vlákno a další. Některé chrániče mají i thermo funkci.

 

Údržba chrániče matrace je velmi snadná, stačí vyprat v pračce a nechat volně usušit. Snadnější je vyprat chránič matrace než celý potah z matrace sundat a poté opět povléct. 

 

Chránič ochrání matraci před potem, vlhkostí, ale je výborný jako ochrana před různými roztoči. Ideální tedy i pro alergiky. Chránič by měl být součástí každé postele.

 

Chránič na matraci vybírejte dle výšky Vaší matrace, obvykle stačí výšku matrace přeměřit. Nejpoužívanějšími rozměry matrace na výšku jsou 15 cm a 22 cm. Ale můžou se lišit, záleží na matraci.

 

 

 


Chrániče matrací články:27.11.2019 Zajimavé informace o postelích

Jak by měla vypadat Vaše postel, v které spíte. Víte na čem spíte? Zkušenosti, recenze, rozměry, matrace a vše okolo postelí. Sice v eshopu Mikaton najdete nyní jen povlečení a přikrývky, tak jsou i další věci, které si pořídíte, když si zařizujete novou ložnici nebo chcete vyměnit svou postel za…