Společnost Mikaton s.r.o. Mikaton.cz
Chrániče matrací

Aby vaše nová matrace vypadala stále jako nová! Dopřejte vaší matraci dlouhou životnost pomocí chrániče matrace. Chrániče matrací se používají jako ochrana před ušpiněním , před inkontinencí... Chrániče vyrábějí v různých rozměrech, který si vyberete dle velikosti matrace a také si lze vybrat z různých materiálů. Chránič matrace  bude skvělým doplňkem ve vaší ložnici.
Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 |V kategorii CHRÁNIČE MATRACÍ najdete celkem 72 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Ochrana vaší matrace je velmi snadná. Stačí rozložit chránič matrace a zaháknout poutky na okrajích matrace. Chrániče se vyrábí dle různých rozměrů matrace.

 

Některé chrániče matrací jsou nepropustné, čili ochrání matraci před nechtěným únikem moči nebo třeba při drobné nehodě např. s vínem, čajem či kávou. Pokud máte malé děti jistě také oceníte chránič matrace při učení přechodu z plen.

 

I když jsou chrániče nepropustné, jsou velmi prodyšné a přinášejí hlavně pocit pohodlí a komfortu. Matrace se vyrábí z různých materiálů - bambus, aloe vera, froté, duté vlákno a další. Některé chrániče mají i thermo funkci.

 

Údržba chrániče matrace je velmi snadná, stačí vyprat v pračce a nechat volně usušit. Snadnější je vyprat chránič matrace než celý potah z matrace sundat a poté opět povléct. 

 

Chránič ochrání matraci před potem, vlhkostí, ale je výborný jako ochrana před různými roztoči. Ideální tedy i pro alergiky. Chránič by měl být součástí každé postele, i když se Vám