🎁 SLEVA NA VŠECHNY HRAČKY - Slevový kód = "HRACKY10"


Chrániče matrací

🛒 Chrániče matrací za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Chrániče matrace slouží k tomu, aby Vaše matrace dlouho vydržela. Aby vaše nová matrace vypadala stále jako nová! Dopřejte vaší matraci dlouhou životnost pomocí chrániče matrace. Chrániče matrací se používají jako ochrana před ušpiněním , před inkontinencí... Chrániče vyrábějí v různých rozměrech, který si vyberete dle velikosti matrace a také si lze vybrat z různých materiálů. Chránič matrace  bude skvělým doplňkem ve vaší ložnici. Objednejte si chránič na matraci právě nyní.
Využít filtrováníStrana: | 1 2 |


V kategorii CHRÁNIČE MATRACÍ najdete celkem 33 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

Ochrana vaší matrace je velmi snadná. Stačí rozložit chránič matrace a zaháknout poutky na okrajích matrace. Chrániče se vyrábí dle různých rozměrů matrace.

 

Některé chrániče matrací jsou nepropustné, čili ochrání matraci před nechtěným únikem moči nebo třeba při drobné nehodě např. s vínem, čajem či kávou. Pokud máte malé děti jistě také oceníte chránič matrace při učení přechodu z plen.

 

I když jsou chrániče nepropustné, jsou velmi prodyšné a přinášejí hlavně pocit pohodlí a komfortu. Matrace se vyrábí z různých materiálů - bambus, aloe vera, froté, duté vlákno a další. Některé chrániče mají i thermo funkci.

 

Údržba chrániče matrace je velmi snadná, stačí vyprat v pračce a nechat volně usušit. Snadnější je vyprat chránič matrace než celý potah z matrace sundat a poté opět povléct. 

 

Chránič ochrání matraci před potem, vlhkostí, ale je výborný jako ochrana před různými roztoči. Ideální tedy i pro alergiky. Chránič by měl být součástí každé postele.

 

Chránič na matraci vybírejte dle výšky Vaší matrace, obvykle stačí výšku matrace přeměřit. Nejpoužívanějšími rozměry matrace na výšku jsou 15 cm a 22 cm. Ale můžou se lišit, záleží na matraci.

 

 

 


Chrániče matrací články:28.12.2019 Chraňte vaši matraci CHRÁNIČI MATRACÍ

Chrániče matrací se nepořizují jen kvůli vzhledu, ale hlavně kvůli funkčnosti. Chrániče matrací musí plnit svou funkci, musí chránit matraci před potem či jiné vlhkosti. Chrániče matrací musí uchránit drahou matraci před ušpiněním. Díky tomu chrániče matrací prodlouží životnost matrace i o mnoho…

27.11.2019 Zajimavé informace o postelích

Jak by měla vypadat Vaše postel, v které spíte. Víte na čem spíte? Zkušenosti, recenze, rozměry, matrace a vše okolo postelí. Sice v eshopu Mikaton najdete nyní jen povlečení a přikrývky, tak jsou i další věci, které si pořídíte, když si zařizujete novou ložnici nebo chcete vyměnit svou postel za…