🎁 Pro registrované 🤍 Automatické slevy až 10%!


Prostěradla mikroflanel

🛒 Prostěradla mikroflanel za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Prostěradlo, které hřeje? Ale ano, i prostěradlo Vás může zahřát a Vy tak oceníte, že si v chladných dnech neleháte do chladné postele. Prostěradla mikroflanel se stávají velmi  oblíbená. Oceníte především jeho příjemný materiál, který zahřeje. Prostěradla mikroflanel budou vypadat ve vaší ložnici či pokoji luxusně. Pokud jste ještě tato prostěradla nevyzkoušeli, tak neváhejte a vyberte si barvu, která se Vám bude líbit.
Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 |


V kategorii PROSTĚRADLA MIKROFLANEL najdete celkem 53 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.


Prostěradla mikroflanel 2024

Mikroflanel 90x200 cm Mikroflanel 180x200 cmÚžasná prostěradla mikroflanel, které Vás zahřejí v chladných dnech. Příjemně měkká a jemná s vysokou hustotou chloupků, to jsou přednosti mikroflanelového prostěradla. Mikroflanelová prostěradla jsou jemnější, lesklejší a příjemnější než mikroplyš. Tato prostěradla jsou ideální na zimu nebo do chladných pokojů. Pokud ještě nemáte doma toto prostěradlo, tak ho určitě vyzkoušejte.

 

K prostěradlu z mikroflanelu si můžete také pořídit povlečení mikroflanel. S tímto kompletem se Vám bude krásně usínat. V měkkém a jemném povlečení si vaše tělo odpočine a ráno se Vám bude skvěle vstávat. Krásné barvy prostěradel dokonale sladíte s vaším povlečením v ložnici. 

 

Prostěradla můžete pořídit v různých velikostech a jednoduše na matraci napnete jako froté či jerseyové prostěradlo. Prostěradla mikroflanel mají po obvodu gumičku, kterou v případě potřeby lze vyměnit za novou. Prostěradla mikroflanel uspokojí i ty nejnáročnější spáče.  Dopřejte si trochu luxusu ve vaší ložnici. Prostěradla mikroflanel jsou kvalitnější, jemnější a lesklejší než prostěradla mikroplyš.


Prostěradla mikroflanel články:05.03.2020 Dostali jste jako dárek povlečení? Objednejte si k němu nové prostěradlo

Dostali jste jako dárek nové povlečení? Objednejte si k němu i nové prostěradlo, protože nový pocit z nové věci umocní to, když vše kolem sebe budete mít nové. V eshopu Mikaton.cz určitě naleznete prostěradla, která stojí za to koupit, jelikož materiály jako froté, jersey jsou velmi příjemné a…

08.10.2019 Kvalitní nabídka mikroflanelových prostěradel v barvách

Naši nabídku netvoří pouze povlečení, deky, ale taky prostěradla z různých materiálů, jako právě oblíbené prostěradla mikroflanelové, které právě s přicházejícími chladnými večery určitě překvapí a zahřejí. Mikroflanelové prostěradla jsou praktické dárky. Jakmile tyhle prostěradla oblečete na…