Společnost Mikaton s.r.o. Mikaton.cz
Povlečení dle materiálu

Krásná nabídka povlečení i dle materiálu. Máte bezvadnou možnost si takhle rychleji vybrat povlečení podle materiálu, v kterém nejraději spíte. Spánek je důležitý, a proto byste se měli cítit pohodlně i ve spánku. Kupte si povlečení z eshopu Mikaton za férové ceny. Objednejte si moderní povlečení i do Vaší ložnice.


Využít filtrovánízobrazit dalších 48 produktů

Strana: | 1 2 3 4 25 |V kategorii POVLEČENÍ DLE MATERIÁLU najdete celkem 1191 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.Máme pro Vás taky tipy na nejprodávanější produkty z této kategorie: Bavlněné ložní povlečení Orchidej 3D dnes za cenu 569 Kč s DPH,   Bavlněné povlečení PROVENCE COLLECTION 140x200, 70x90cm Ester růžová dnes za cenu 699 Kč s DPH,   Klasické ložní flanelové povlečení 140x200, 70x90cm BUDVA dnes za cenu 529 Kč s DPH,  

Je pro Vás materiál důležitý? Dáváte přednost bavlně nebo krepu? Je důležité abyste spali v materiálu, který je pro Vás příjemný. Pro každého to může být jiný materiál a proto někdy není ani neobvyklé, když partneři mají každý jiný materiál, ale vzor stejný. Což i takové povlečení v naší nabídce můžete najít. Vzor povlečení je důležitý pro první dojem. Materiál povlečení je důležitý pro spánek, jelikož v tom povlečení následně celou noc ležíte a cítíte ho naomak po celý spánek.

 

Proto i při nákupu povlečení jako dárek někomu blízkému, tak na materiál myslete, aby obdarovaný měl radost.