Vlněné deky

Vlněné deky - ideální pro všechny, kteří dávají přednost přírodním materiálům. Vlnění deky vyráběné z ovčí či kozí vlny patří mezi kvalitní luxusní výrobky. Vlněné deky jsou ideální i jako luxusní dárek do vašeho domova. Deky s různými vzory či potisky doladí Váš luxusní stylový domov. Vlna z různých koutů světa: Evropa, Austrálie, Jižní Amerika.
Využít filtrováníStrana: | 1 |V kategorii VLNĚNÉ DEKY najdete celkem 14 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Vlněné deky z různých koutů světa přinesou do vašeho domova závan exotických krajin. Luxusní vlněné výrobky z cizích krajin do vašeho domova v podobě luxusní deky. Obliba vlněných výrobků stále stoupá a to hlavně díky své kvalitě, životnosti, ale i komfortu.

 

Mezi nejoblíbenější patří: Vlna Alpaka.  Jedná se o vlnu a lam alpaka, které se chovají v Peru a Bolívii v oblasti And. Mezi největší plusy patří: komfort, jemnost, pružnost, výborné tepelné vlastnosti a vysoká prodyšnost. Deky z vlny Alpaka jsou ideální pro alergiky. Alpaka patří mezi nejkvalitnější vlnu.

 

Vlna Kašmír - vlna se získává z koz angorských, které se chovají v oblasti Himalájí. Kašmír je velmi příjemný na dotek, oprati klasické ovčí vlně má až dvojnásobnou hřejivost. Vlna Kašmír a Alpaka jsou nejkvalitnější merino vlny.

 

Vlna Australské merino - vlna z ovcí chovaných v Austrálii. Australské merino patří mezi kvalitní vlnu, má dlouhou životnost, vysoký tepelný komfort a je od evropského merina velmi hebká a příjemná na dotek.

 

Vlna Evropské merino - vlna z ovcí pocházejících z Evropy. Tato vlna je oproti ostatním merino vlnám drsná. Evropské merino se vyznačuje hlavně vysokou hřejivostí, tepelnou izolací a pružností. Pokud hledáte jemnější a příjemnější vlnu, tak zvolte vlnu Alpaka, Kašmír nebo Evropské merino.