Vlněné deky

🛒 Vlněné deky za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Vlněné deky - ideální pro všechny, kteří dávají přednost přírodním materiálům. Vlnění deky vyráběné z ovčí či kozí vlny patří mezi kvalitní luxusní výrobky. Vlněné deky jsou ideální i jako luxusní dárek do vašeho domova. Deky s různými vzory či potisky doladí Váš luxusní stylový domov. Vlna z různých koutů světa: Evropa, Austrálie, Jižní Amerika.
Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii VLNĚNÉ DEKY najdete celkem 12 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Vlněné deky z různých koutů světa přinesou do vašeho domova závan exotických krajin. Luxusní vlněné výrobky z cizích krajin do vašeho domova v podobě luxusní deky. Obliba vlněných výrobků stále stoupá a to hlavně díky své kvalitě, životnosti, ale i komfortu.

 

Mezi nejoblíbenější patří: Vlna Alpaka.  Jedná se o vlnu a lam alpaka, které se chovají v Peru a Bolívii v oblasti And. Mezi největší plusy patří: komfort, jemnost, pružnost, výborné tepelné vlastnosti a vysoká prodyšnost. Deky z vlny Alpaka jsou ideální pro alergiky. Alpaka patří mezi nejkvalitnější vlnu.

 

Vlna Kašmír - vlna se získává z koz angorských, které se chovají v oblasti Himalájí. Kašmír je velmi příjemný na dotek, oprati klasické ovčí vlně má až dvojnásobnou hřejivost. Vlna Kašmír a Alpaka jsou nejkvalitnější merino vlny.

 

Vlna Australské merino - vlna z ovcí chovaných v Austrálii. Australské merino patří mezi kvalitní vlnu, má dlouhou životnost, vysoký tepelný komfort a je od evropského merina velmi hebká a příjemná na dotek.

 

Vlna Evropské merino - vlna z ovcí pocházejících z Evropy. Tato vlna je oproti ostatním merino vlnám drsná. Evropské merino se vyznačuje hlavně vysokou hřejivostí, tepelnou izolací a pružností. Pokud hledáte jemnější a příjemnější vlnu, tak zvolte vlnu Alpaka, Kašmír nebo Evropské merino.

 


Vlněné deky články:03.01.2020 Je Vám večer zima? Zahřejte se teplou dekou

Večery jsou už teď chladné a jestliže večer dlouho sedíte u televize a bývá vám zima popřemýšlejte nad teplou dekou, jestliže ji doma dosud nemáte. Udělejte si dodatečnou radost a nadělte si dárek pro sebe. Teplá deka bývá v zimě dobrým pomocníkem. V eshopu Mikaton najdete krásné deky s krásným…

25.11.2019 Jak vybrat správnou děku?

Jak vybrat správnou deku? Vánoční deky jsou velkým hitem obvykle teď před Vánoci, ale určitě nevíte, kolik typů dek se v naší nabídce nachází, a proto se podívejte na různé typy, které si můžete u nás pořídit na výhodnou cenu. Správná deka by měla být lehká, teplá a příjemná na dotek. Neměla by…

19.11.2019 Vánoční nabídka vánočních dek

Hledáte vhodný dárek pro babičku, dědečka, maminku, tatínka? Vánoční deky můžou být správnou volbou. Deky jsou velmi praktické pro všechny zimomřivé. Jejich hlavním kouzlem je teplo, který dokonale rychle vytvoří potom, co se dekou zakryjete. V eshopu Mikaton najdete různé deky, deky různých…