Jaký je hlavní rozdíl mezi mikroflanel vs mikroplyš?Hledáte-li hlavní rozdíl mezi mikroflanelem a mikroplyší, tak je to jenoduché. Mikroplyš je jemná látka na omak a nakupuje se vždy v zimě, kdy má zahřát v chladných večerech. Mikroplyš má jemný dlouhý chlup. Mikroflanel je jemnější materiál a povlečení má kratší jemný chlup, ale plní tu samou funkci jako povlečení mikroplyšové. Proto pokud hledáte vhodný materiál je vždy lepší vyzkoušet oba, nebo mít aspoň jednu zkušenost s nimi, abyste nekupovali zajíci v pytli.Jaký je hlavní rozdíl mezi mikroflanel vs mikroplyš?


 

ROZDÍL MEZI MIKROPLYŠEM A MIKROFLANELEM

 

Výhoda obou povlečení je, že se mikroplyšové ani mikroflanelové povlečení nemusí žehlit.

 

Jestliže dáváte v zimě přednost teplým věcem, obvykle když spíte v chladných místnostech, tak je bezva oba tyhle materiály mikroflanel a mikroplyš zkombinovat i se zimními přikrývkami, které mají výborné tepelné vlastnosti. Díky tétot kombinaci Vám v zimě už při spánku zima vůbec nebude.

 

 

MIKROPLYŠOVÉ MÁ JEMNÉ CHLOUPKY, MIKROFLANEOVÉ POVLEČENÍ MÁ HUSTĚJŠÍ CHLOUPKY A JE JEMNĚJŠÍ

 

Jelikož se tyhle materiály prodávají hlavně v zimě, tak si můžete vybírat tohle povlečení s vánočními vzory, které jsou u těchto materiálů velmi oblíbené. Mikroflanelové povlečení i mikroplyšové povlečení je dobrým vánočním dárkem, které můžete zvolit skoro pro každého.

 

Jestliže Vám bývá zima i při sledování televize - doporučujeme z naší nabídky - župany, deky, televizní pytle.

 

V povlečení objevíte i mikroflanelové prostěradla.

 

 

Jak se takové mikroflanelové a mikroplyšové povlečení pere?

 

Praní tohoto povlečení je jednoduché. Mikroplyšové i mikroflanelové povlečení se pere v automatické pračce na 40°C. Žádný z těchto materiálů nevytváří žmolky a oba rychle schnou. Tohle povlečení z mikroflanelu a mikroplyše se nemusí žehlit, což je velká výhoda pro všechny hospodyňky.

Nemějte obavy, že by povlečení mikroflanel nebo mikroplyš pouštělo při praní chloupky. Oba materiály jsou velmi kvalitní. Mikroflanel má vyšší gramáž než mikroplyšové povlečení. Díky složení ze 100% polyesteru je mikroflanelové povlečení vhodné i pro alergiky. 

 

 

Odnést si z tohoto článku můžete hlavně to, že oba materiály mikroflanel i mikroplyš je hlavně pro zmrzlíky.Publikováno dne: 08.10.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 43 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Jaký je hlavní rozdíl mezi mikroflanel vs mikroplyš? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 08.10.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.