Povlečení flanel

Nejen mikroflanel, ale i flanelové povlečení máme zde v kategorii. Rozhlédněte se po nabídce eshopu Mikaton. Naše flanelové povlečení je kvalitní a určitě se v něm dobře vyspíte. Spánek je důležitý a věčte, že kvalitní povlečení zdravému spánku taky pomůže. Vyberte si flanelové povlečení v eshopu Mikaton.
Využít filtrováníStrana: | 1 |V kategorii POVLEČENÍ FLANEL najdete celkem 22 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
 

Povlečení flanel. Nabízíme široký výběr povlečení té nejvyšší kvality! Jednolůžkové i dvoulůžkové provedení, jemné meteriály, kombinace moderních barev. Ložní povlečení ze 100% bavlněné tkaniny, počesaného flanelu v několika dezénech a rozměrech. Flanel je charakteristický vysokou hřejivostí, v zimním období. Nahlédněte do nabídky flanelu a věřte, že pokud se Vám flanel jako materiál líbí, tak si z nabídky určitě vyberete, jelikož povlečení prodáváme v tomhle materiálu ve všech velikostech - 140x200, 140x220 nebo i něktreé ve francouzské flanelové velikosti 220x200.

 

Objednejte si flanelové povlečení s pěkným vzorem za nízké ceny, v nabídce máme povlečení od českých výrobců. Povlečení z flanelu je velmi oblíbené především v zimě.