Kvalitex kvalitní povlečení s krásnými motivyPředstavujeme Vám kvalitní povlečení Kvalitex. Nabídka se skládá z povlečení a prostěradel. V eshopu Mikaton máme kompletní sortiment tohoto výrobce. Kdo je, či odkud je výrobce Kvalitex? Kvalitex je na českém trhu už delší dobu a firma získala i několik ocenění za své produkty a taky dokonalou výrobu povlečení. Výroba se nachází v textilní oblasti v městě Písek, i když přes značnou konkurenci v povlečení, která se nachází i v tomhle městě, tak se Kvalitex dokázal prosadit.Kvalitex kvalitní povlečení s krásnými motivy


Co můžete očekávat od výrobků Kvalitex?

 

Dokonalý produkt s kvalitním vzorem, s kvalitním zpracování a kvalitu výrobku z kvalitních materiálů jako je bavlna, bavlněný satén, flanel, krep. Exkluzivní nabídka včetně nových fototisků a nyní i vánočních fototiskků na bavlně nebo flanelu.

 

Tip na Vánoce: Klasické ložní flanelové povlečení 140x200, 70x90cm SANTA červený

 

Zboží přímo od výrobce:

Přikrývky, polštáře z dutých vláken, ložní povlečení, prostěradla, chrániče matrací a další bytový textil již od roku 1992 vyrábí kvalitní výrobou. Tyto produkty patří mezi vysoce kvalitní na trhu a to díky dlouholetým zkušenostem a stálým kontrolám používaných materiálů.

 

Výrobce má většinu produktů z nabídky skladem a díky tomu Vám doážeme povlečení a přikrývky rychle dodat, což se nyní na Vánoce bude líbit všem opozdilcům.

 

Povlečení Kvalitex má na své výrobky spoustu kladných recenzí. Na výrobci Kvalitex je vidět, že si svých zákazníků váží, ale tak se snaží předcházet zbytečným reklamacím, jelikož všechny produkty z výroby prochází kontrolou a taky ještě než započne výroba povlečení, dbá se na volbu kvalitního materiálu. Probíhají různá testování.

 

Město Písek je spojeno s textilní tradící výroby a firma Kvalitex v tom hodlá pokračovat.

 

Kvalitex je specialista na povlečení, přikrývky a polštáře z dutého vlákna.

 

Povlečení Kvalitex je vyráběno s oblíbeným uzávěrem v současnosti zip. Povlečení nabízíme ve všech klasických velikostech, které se na internetu prodávají. Ložní povlečení klasické, prodloužené, francouzské i francouzské prodloužené. Díky bohatým zkušenostem, je i nabídka před Vánoci velmi široká.

 

Jelikož spánkem stráví člověk spoustu hodin, tak určitě stojí za to za investovat do kvalitních přikýrvek i povlečení, abyste se pohodlně a kvalitně vyspali. A ktomu Vám určitě pomůže povlečení Kvalitex.

 

 

S nabídkou povlečení jsme tu pro každého. Udělejte si radost, nebo novým povlečením pro celou rodinu.

 

 Publikováno dne: 11.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 70 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Kvalitex kvalitní povlečení s krásnými motivy jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 11.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.