Krajky a madeiry

🛒 Krajky a madeiry za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Krajky i madeiry prodáváme v různých vzorech po metrech, které Vám na přání nastřiháme, nebo nabízíme výhodná cenová balení krajky a madeiry, z kterých si taky vyberete a rovnou nakoupiíte.

Využití krajky je skutečně mnohostranné a záleží jen na fantazii a kreativitě každého jednotlivce.

 

Proč krajka nikdy nevyhraje v hádankách? Protože je příliš průhledná! 🤫🎀 #galanteriehumor #krajky

 

▶▶  KRAJKY balené můžou být od výrobce občas i spojované (občas). KRAJKY v Metráži můžou být s průstřihem. Jestliže chcete krajku v metráži vcelku - napište to prosím do poznámky, objednávka se však může kvůli kontrole a případnému doobjednání požadovaných metrů vcelku zpozdit. 🛒 Objednejte si včas.

 

👍 DOPORUČENÍ - Krajky v metráži je lepší objednat o metr více. Pár korun navíc, ale občas Vás to při šití zachrání.

 
Nejprodávanější KRAJKY A MADEIRY

Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 |


V kategorii KRAJKY A MADEIRY najdete celkem 212 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

V kategorii "Krajky a madeiry" v eshopu Mikaton najdete široký výběr krajek, které jsou vhodné pro různé druhy šití a dekorování. Krajky jsou tenké textilní materiály, které mají charakteristický vzor vytvořený průchodem nití v určitém způsobu. Vyrábí se buď ručně nebo strojově.

 

V našem eshopu nabízíme krajky v celých baleních, ale také v metráži, takže si můžete vybrat podle svých potřeb. Prodej krajek je u nás za velmi výhodné ceny.

 

Nejprodávanější krajky jsou tradiční bílé a černé, ale nabízíme i krajky v různých barvách a vzorech, které se hodí pro různé druhy šití a dekorování. Kromě toho, že jsou krajky skvělým doplňkem pro šití oblečení, mohou být také využity pro dekoraci interiéru nebo pro výrobu šperků.

 

Pokud hledáte kvalitní krajky za příznivou cenu, neváhejte a navštivte naši kategorii "Krajky a madeiry" na eshopu Mikaton.cz.

 

Proč krajka nechodí na rande sama? Protože vždycky potřebuje doprovod, aby vynikla její krása! 💃🎀 #galanterievtip #krajky

 

 

Krajka je velmi všestranný materiál a může být využita k různým účelům. V oblasti módy se často používá k výrobě krajkových šatů, blůz, topů a sukní. Také může být využita jako ozdoba na límcích, rukávech, kapsách a jiných částech oblečení.

Krajka je velmi populární v oblasti svatebních šatů, kde se často používá k výrobě svatebních šatů a doplňků, jako jsou závoje, rukavice, šperky a květinové ozdoby. Kromě toho se krajka používá také k výrobě společenských šatů, například na plesy a večírky.

Kromě módy se krajka používá také v dekorativním umění a krejčovských pracích. Může být použita k výrobě ubrusů, záclon, polštářů, dekoračních předmětů a jiných doplňků pro interiér. V krejčovství se krajka používá k výrobě krajkových límců, manžet, kapes a jiných ozdob na oblečení.

 

 


Krajky a madeiry články:29.03.2024 Kvalitní krajky - historie, výroba a její využití

Krajka, tento jemný a vzdušný textilní materiál, je od nepaměti symbolem elegance, sofistikovanosti a nezaměnitelného stylu. Od svých skromných počátků ve středověku až po současnost si krajka udržela své výsadní postavení v módním průmyslu, dekoracích a dokonce v umění. V tomto článku se ponoříme…

13.04.2023 Krajky a madeiry a vše co chcete vědět

Krajky jsou jednou z nejkrásnějších ozdob, které můžeme použít při tvorbě šatů, doplňků, nebo různých dekorací. Existuje mnoho druhů krajek, z nichž každá má své specifické vlastnosti a využití. Bavlněné a lněné paličkované krajky jsou velmi oblíbené pro svou přírodní strukturu a křehkost. Jsou…