Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Pro registrované = automatické slevy


Krajky a madeiry

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Krajky a madeiry v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Krajky i madeiry prodáváme v různých vzorech po metrech, které Vám na přání nastřiháme, nebo nabízíme výhodná cenová balení krajky a madeiry, z kterých si taky vyberete a rovnou nakoupiíte.

Využití krajky je skutečně mnohostranné a záleží jen na fantazii a kreativitě každého jednotlivce.

 
Nejprodávanější KRAJKY A MADEIRY

1 Bavlněná krajka paličkovaná šíře 75 mm METRÁŽ ihned k odeslání

Bavlněná krajka paličkovaná šíře 75 mm METRÁŽ

59 Kč
s DPH
2 Vzdušná krajka šíře 70 mm METRÁŽ ihned k odeslání

Vzdušná krajka šíře 70 mm METRÁŽ

49 Kč
s DPH
3 Silonová krajka šíře 14 mm METRÁŽ k dispozici nejdříve zítra

Silonová krajka šíře 14 mm METRÁŽ

9 Kč
s DPH

Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 5 6 7 8 |


V kategorii KRAJKY A MADEIRY najdete celkem 185 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

V kategorii "Krajky a madeiry" v eshopu Mikaton najdete široký výběr krajek, které jsou vhodné pro různé druhy šití a dekorování. Krajky jsou tenké textilní materiály, které mají charakteristický vzor vytvořený průchodem nití v určitém způsobu. Vyrábí se buď ručně nebo strojově.

 

V našem eshopu nabízíme krajky v celých baleních, ale také v metráži, takže si můžete vybrat podle svých potřeb. Prodej krajek je u nás za velmi výhodné ceny.

 

Nejprodávanější krajky jsou tradiční bílé a černé, ale nabízíme i krajky v různých barvách a vzorech, které se hodí pro různé druhy šití a dekorování. Kromě toho, že jsou krajky skvělým doplňkem pro šití oblečení, mohou být také využity pro dekoraci interiéru nebo pro výrobu šperků.

 

Pokud hledáte kvalitní krajky za příznivou cenu, neváhejte a navštivte naši kategorii "Krajky a madeiry" na eshopu Mikaton.cz.

 

 

Krajka je velmi všestranný materiál a může být využita k různým účelům. V oblasti módy se často používá k výrobě krajkových šatů, blůz, topů a sukní. Také může být využita jako ozdoba na límcích, rukávech, kapsách a jiných částech oblečení.

Krajka je velmi populární v oblasti svatebních šatů, kde se často používá k výrobě svatebních šatů a doplňků, jako jsou závoje, rukavice, šperky a květinové ozdoby. Kromě toho se krajka používá také k výrobě společenských šatů, například na plesy a večírky.

Kromě módy se krajka používá také v dekorativním umění a krejčovských pracích. Může být použita k výrobě ubrusů, záclon, polštářů, dekoračních předmětů a jiných doplňků pro interiér. V krejčovství se krajka používá k výrobě krajkových límců, manžet, kapes a jiných ozdob na oblečení.

 

 


Krajky a madeiry články:13.04.2023 Krajky a madeiry a vše co chcete vědět

Krajky jsou jednou z nejkrásnějších ozdob, které můžeme použít při tvorbě šatů, doplňků, nebo různých dekorací. Existuje mnoho druhů krajek, z nichž každá má své specifické vlastnosti a využití. Bavlněné a lněné paličkované krajky jsou velmi oblíbené pro svou přírodní strukturu a křehkost. Jsou…