Povlečení do dětské postýlky

I pro vaše nejmenší děti - právě narozené miminka - máme povlečení do postýlky. Velký výběr povlečení do dětské postýlky pro nejmenší děti. Kvalitní povlečení za super ceny od prověřených výrobců, které zaručí bezpečný a kvalitní spánek pro nejmenší děti. Na Mikaton.cz pořídíte celou výbavičku na spaní pro miminka.
Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 4 5 6 7 |V kategorii POVLEČENÍ DO DĚTSKÉ POSTÝLKY najdete celkem 165 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Povlečení do dětské postýlky, mantinel do postýlky, prostěradlo a některé maminky také pořizují pro své děti nebesa. Celý komplet do postýlky lze pořídit ve stejném designu. V krásné přichystané postýlce se vašemu mrňouskovi bude krásně spinkat. Miminko prospí v prvních měsících svého života většinu dne, aby nabralo sílu, rostlo a prospívalo. V postýlce, kterou mu přichystáte bude jako v bavlnce. 

 

Povlečení do postýlky jsou různobarevné, pro holky nebo kluky, případně v univerzálním motivu. Je jen na Vás, jaký motiv pořídíte, volte hlas svého srdce, co se Vám bude líbit. Dáte přednost různým postavičkám, zvířátkům nebo pohádkovým motivům? Ať už si vyberete cokoliv, určitě bude Váš nejmenší poklad spokojený.

 

Povlečení jsou šita z kvalitních bavlněných materiálů opatřených zipem, stálobarevná od výrobců: Petr Smolka, Detexpol, SDS, Herding  a další....


Povlečení do dětské postýlky články:25.11.2019 Dětské povlečení bývá dominantou dětského pokoje

Dětské povlečení - bývá dominantou v dětském pokoji. Jakmile do dětského pokoje vejdete, tak si všimnete postele a povlečení. Když se na něj podíváte, tak ihned zjistíte, jaké barvy dítě má rádo a obvykle i jeho oblíbenou pohádku, jelikož do dětského pokoje patří dětské povlečení s jeho hrdiny.…