Jak vycvičit draky

Oblíbený dětský seriál a taky z filmovaná pohádka s několik pokračováním Jak vycvičit draky. Hlavní hrdina drak Bezzubka čelí stálému dobrodružství. V této kategorii najdete plyšové hračky, povlečení s motivem pohádky Jak vycvičit draky, věříme, že si vyberete, jelikož u této pohádky není tak velký výběr dárků, ale i tak dětem určitě uděláte radost maličkostí. Objednejte si zboží s motivem Jak vycvičit draky z pohodlí domova.
Nejprodávanější JAK VYCVIČIT DRAKY

1 Povlečení Jak vycvičit draka svítící ve tmě Bavlna, 140/200, 70/90 cm k dispozici nejdříve zítra

Povlečení Jak vycvičit draka svítící ve tmě Bavlna, 140/200, 70/90 cm

793 Kč
s DPH
2 Povlečení Jak vycvičit Draka Bleskoběska 140/200, 70/90 k dispozici nejdříve zítra

Povlečení Jak vycvičit Draka Bleskoběska 140/200, 70/90

693 Kč
s DPH

Využít filtrováníStrana: | 1 |V kategorii JAK VYCVIČIT DRAKY najdete celkem 12 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Seriál se odehrává v dávných časech mýtických vikingů, kdy se snaží vikinský mladík Škyťák se svým dračím kamarádem Bezzubkou nastolit rovnováhu a porozumění v soužití lidí a draků. Dávní vikingští obyvatelé ostrova Blp dlouhá léta bojují s draky, dokud jeden z nich nepřijde na to, že s nimi naopak lze žít v míru. Mladý Viking Škyťák prožívá napínavá dobrodružství s Bezzubkou. Jestli se mu podaří nastolit klid, určitě děti zjistí.

 

Postavičky, hračky Jak vycvičit draky:

Bezzubka, Astrid, Buřina, Flákota, Plivoun a Krkoun, Rafana, Rybinoha, Škyťák, Snoplivec, Ksicht, Ťafan

 

Vedlejší roli v seriálu a filmu měly tyhle postavičky, s kterými se můžete v různých částech pohádky setkat:

Alvin Zrádný, Drago Bludvist, Hníva, Valka, Armorwing, Bewilderbeast, Boneknapper, Bork Udatný, Bručoun (Hotburple), Buffalord, Catastrophic Quaken, Cavern Crasher, Changewing, Dagur Vyšinutý, Deadly Nadder, Death Song, Drtileb, (Rumblehorn), Eret, Fireworm Queen, Flightmare, Gothi, Gronckle, Gustav Larson, Heather, Hideous Zippleback, Hobblegrunt, Houba, Johann, Kliďas Velikán, Mala, Monstrous Nightmare, Mrakošlap (Stormcutter), Mulch, Night Terror, Red Death, Ryker Grimborn, Savage, Scauldron, Screaming Death, Seashocker, Singetai, Škopek, Skrill, Smothering Smokebreath, Snaptrapper, Snow Wraith, Speed Stinger, Spitelout Jorgenson, Terrible Terror, Throk, Timberjack,Tlamoun, Sopťák, Tornádo (Thunderdrum), Triple Stryke, Typhoomerang, Viggo Grimborn, Whispering Death, Windshear (Razorwhip), Bandita Tupan, Bing, Bam, Boom, Dotěra, FangHook, Hrůzokráva, Macarát, Mogadon Tupan ,Ohnida, Okurák, Palič, Pobuda, Rychloručka, Tesák, Trupka Psídech, Valhalarama, Vrásčitec a další. Snad jsme na žádnou postavičku nezapomněli. která byla nějak důležitá.

 

Nejoblíbenější postavičkami však zůstávají hlavní role, Bezzubka, Astrid, Škyťák. V nabídce naleznete hračky, osušky i dekorace a povlečení s Jak vycvičit draky.

 

 


Jak vycvičit draky články:09.05.2019 Na vyslyšení těch nejmenších máme novou sekci v pohádkách

Stejně jako ostatní pohádkové hity, tak i nový dětský seriál a zároveň film si zaslouží u nás novou kategorii, kterou jak jinak najdete opět v pohádkách mezi hračkami: JAK VYCVIČIT DRAKY. Jelikož tento pohádkový seriál stále běží v televizi, tak děti jsou rády za každý produkt, co se s jejich…