Mašinka Tomáš

🛒 Mašinka Tomáš za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Mašinka Tomáš a kolekce mašinek a dárků. Hračky, vláčky a povlečení s mašinkou Tomášem. Vyberte si to njlepší z shopu Mikaton.cz / bezva nabídka / výhodné ceny. Mašinka Tomáš je animovaný seriál pro děti z roku 1984. Seriál je natočen podle knižní předlohy spisovatele Wilberta Awdryho, který psal příběhy o mašinkách pro svého syna jako pohádky na dobrou noc. Udělejte radost dětem a objednejte mašinku Tomáš z aktuální nabídky.
Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii MAŠINKA TOMÁŠ najdete celkem 20 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Užíjte si s dětmi dobrodružství i s dárky s mašinkou Tomáš. Nejlepší výběr zboží: Plyšová deka s motivem oblíbené lokomotivy Tomáše z animované pohádky. Malý polštářek o rozměru 40×40 cm i s výplní má krásný dětský motiv Mašinka Tomáš.Plnou parou vpřed! Natáhněte Lokomotivu Tomáše vzad a pusťte ho, aby vyrazil vpřed. Užijte si spoustu zábavy s touto pestrobarevnou tahací kovovou mašinkou a vagónkem. Velké mašinky TrackMaster s motorovým pohonem od Fisher-Price® jsou speciální.

 

Aktuální nabídku vidíte v této speciální kategorii právě teď. Mašinka Tomáš za výhodnou cenu.

 

Věříme, že si u Mikaton.cz vyberete tu správnou hračku s motivem Mašinky Tomáše, která zaujme i Vaše dítě.

 

Malá modrá lokomotiva Tomáš s číslem 1 jezdí na ostrově Sodor. Na ostrově má mnoho přátel, se kterými zažívá mnoho dobrodružství, která mají vždy dobrý konec. Tomáš a jeho přátelé se často dostávají do potíží a způsobují zmatek a zpoždění, ale přesto jsou to opravdu užitečné lokomotivy.