Tlapková patrola - Paw Patrol

DÁRKY PRO DĚTI  = hrdinové TLAPKOVÁ PATROLA. Podívejte a sledujte naši nabídku dětských dárků s motivem animovaného seriálu Tlapkové patroly. V této speciální kategorii najdete všechny hrdiny jako postavičky, figurky, nebo potisklé na povlečení, osuškách a nebo dokonce míčech. Úžasná parta Tlapkové patroly zažívá neustále nějaké dobrodružství, dejte dětem možnost prožívat ho s nimi. Oblíbené figurky a jejich stroje najdete níže - požárník Marshall, technik Rubble, policista Chase, mechanik Rocky, vodní záchranář Zuma i letecká záchranářka Skye.
Nejprodávanější TLAPKOVÁ PATROLA - PAW PATROL

1 Polštářek Paw Patrol růžový 40/40 k dispozici nejdříve zítra

Polštářek Paw Patrol růžový 40/40

199 Kč
s DPH
2 Povlak na polštářek Paw Patrol micro 40/40 k dispozici nejdříve zítra

Povlak na polštářek Paw Patrol micro 40/40

89 Kč
s DPH
3 Kšiltovka Paw Patrol blue vel. 54 k dispozici nejdříve zítra

Kšiltovka Paw Patrol blue vel. 54

129 Kč
s DPH

Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 |V kategorii TLAPKOVÁ PATROLA - PAW PATROL najdete celkem 72 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Pro děti figurky, autíčka, povlečení, osušky, sportovní hračky s Tlapkovou patrolou. Oblíbené zboží, které se bude líbit především dětem, které sledují tyhle animované seriály, kde hrdinové řeší neustále nové mise.

 

Tlapková patrola je parta pejsků, kteří díky svým schopnostem a díky nástrojům dokáže vyřešit mise, které přichází s každým novým dílem tohoto seriálu. Každý pejsek je expertem na jednu činnost. Tak například Marshall je skvělým požárníkem. Rubble je super technike, Chase je důkladným policistou, který dokáže vypátrat ztracené osoby, Rocky je mechanikem na svém místě, Zuma je správný záchranář a Skye je úžasná letecká zachránářka.

 

Všechna důležitá jména TLAPKOVÁ PATROLA PAW PATRLOL:

Hrdinové záchranáři: Rubble, Skye, Zuma, Marshall, Chase, Cap´n Turbot, Alex, Ryder

 

Seriál pochází z Kanady z televizní stanice TVOKids, nejčasteji vysílán na stanici Nickjr.

 

Český název: Tlapková patrola

Původní název: PAW patrol

 

Objednejte si dárky s tématikou Tlapkové patroly právě teď za bezva ceny.

 

Každá hračka Tlapkové patroly je po 1Ks, i když jsou na obrázku vyobrazené všechny postavičky, Pro konkrétní postavu pište zprávu do poznámky v objednávce. Ty největší hrdinové bývají rychle vyprodaní, tak s objednávkou spěchejte.

 

 


Tlapková patrola - Paw Patrol články:24.09.2019 Krásné dárky z pohádky Tlapková patrola

Tlapková patrola - populární seriál pro děti, který běží na dětských programech a děti na něj rádi koukají. Pak samozřejmě si přejí mít aspoň jednu postavičku doma, nebo spát v povlečení Tlapkové patroly. Na výběr máme v eshopu spoustu pěkných věcí, díky kterým uděláte radost především dětem.…

24.09.2019 Vánočním hitem budou dárky s motivem TLAPKOVÉ PATROLY PAW PATROL

Nejlepší nabídka hraček, povlečení, osušek, ručníků a dětské deky s motivem TLAPKOVÉ PATROLY najdete ve speciální kategorii zde: Tlapková patrola - Paw Patrol . Nabídku samozřemě budeme i na dále rozšiřovat, jakmile dodavatel naskladní další nové zboží. Nyní ale taky máme docela pestrou nabídku, z…