Kouzelná Beruška

Pohádka Kouzelná Beruška a černý kocour je zahraniční animovaný seriál, který v různých zemích sklízí mnoho úspěchu. I u nás si Kouzelná Beruška jistě najdete spoustu fanynek, které tento seriál sledují a znají její příběhy. V e-shopu Mikaton nabízíme bezva dárky s motivem Kouzelné Berušky. Nejoblíbenějšími dárky jsou školní předměty, povlečení a různé malé dekorace s beruškou.
Nejprodávanější KOUZELNÁ BERUŠKA

1 Alu hrnek Kouzelná Beruška a Kocour ihned k odeslání

Alu hrnek Kouzelná Beruška a Kocour

239 Kč
s DPH
2 Povlečení Kouzelná beruška a černý kocour maska 140/200, 70/90 ihned k odeslání

Povlečení Kouzelná beruška a černý kocour maska 140/200, 70/90

619 Kč
s DPH
3 Vystřelovací deštník Kouzelná Beruška ihned k odeslání

Vystřelovací deštník Kouzelná Beruška

219 Kč
s DPH

Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 |V kategorii KOUZELNÁ BERUŠKA najdete celkem 40 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Zajimavostí seriálu Kouzelná Beruška a černý kocour je, že se jedná o francouzsko-korejsko-japonsko-italsko-indicko-brazilský počítačem animovaný televizní seriál, který byl uveden už v roce 2015 na televizních obrázovkách a i dnes se objevuje na dětských stanicích a děti tuhle hrdniku stále mají rády.

 

V zahraničí je tento seriál stále oblíbený, ale u nás i když byl uveden v tom samém roce v televizi, tak povědomí o něm příliš děti nemají, ale i tak se najdou holky, které tahle kouzelná Beruška učarovala a určitě chtějí mít aspoň poznámkový blok, psací potřeby či povlečení s motivem Kouzelné Berušky doma.


Kouzelná Beruška články:26.05.2019 Další úspěšná pohádka Kouzelná Beruška má svou sekci

Kouzelná Beruška a Černý kocour - oblíbená celosvětová postava. Hračky, povlečení, hrníčky, polštářky. Udělejte si chvíli a projděte si naši nabídku produktů s motivy pohádek. Naše aktuální nabídka obsahuje postavičky z předchozí řad této pohádky. Podívejte se jestli se Vašim dětem budou naše…