🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč


Želvy Ninja

🛒 Želvy Ninja za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Vyberte si z naší úžasné nabídky hraček a dekorací s motivem Želv Ninja. Želvy ninja jsou seriálovou pohádkou pro děti v níže se objevují želví hrdinové s vůdce Leonardem, který po boku mistra Třísky vede ostatní želvy Michelangelo, Raphael, Donatello. Všichni chrání město proti zlému Trhačovi, který jejich úhlavní nepřítel. Krang je obrovský růžový mozek. Spousta kluků tímto pohádkovým seriálem žilo a sledovali každý nový díl. Možná i čertství tatínkové zavpomínájí na seriál svého dětsví díky pěkným hračkám s Želvy Ninja.


V kategorii ŽELVY NINJA najdete celkem 4 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Popis

Želvy Ninja je fiktivní tým čtyř antropomorfních želvích mutantů vycvičených jejich učitelem Mistrem Třískou. Jejich domovem byly kanály Manhattanu. Čtyři hlavní želví hrdiny mistr Tříska pojmenoval po italských renesančních umělcích

 

Želvy Ninja jsou obrovským fenoménem, který se zrodil přesně před třiceti lety jako černobílý komiks.

 

Postavy, které v seriálech a filmech vystupovali jsou:

 

Leonardo (modrá páska přes oči, zkráceně Leo) - Z celé čtveřice je nejstarší a plní úlohu jejího nejmenovaného vůdce.

Raphael (červená páska, zkráceně Raph) - Věčný rebel, vyzbrojený dvojicí trojzubých dýk sai.

Donatello (fialová páska, zkráceně Don) - Po Michelangelovi druhý nejmladší. Je tichý a přemýšlivý, s duší technika a vědce, a ze všech čtyř bratrů nejméně inklinuje k násilnému řešení problémů

Michelangelo (oranžová páska, zkráceně Mikey) - Nejmladší z bratrů. Vtipálek a smíšek, který nezkazí žádnou legraci. 

Mistr Tříska - Učitel (sensei) a adoptivní otec želv v podobě obří antropomorfní krysy.

Trhač - Úhlavní nepřítel želv. 

Krang - Padouch v podobě obřího růžového mozku.

Beebop a Rocksteady - Dvojice Trhačových poskoků

April O'Neilová - Statečná mladá reportérka 6. kanálu

Casey Jones - Aprilin přítel

 

Želvy Ninja - Zpátky do akce! 🐢💥

Dopřejte dětem hračky s touto tématikou.

 

Želvy Ninja - legendární akční hrdinové, kteří oslavili svůj návrat a jsou připraveni znovu zachránit svět! 🐢💥

Tito čtyři stateční bojovníci - Leonardo, Michelangelo, Donatello a Raphael - jsou mutantní želvy s výjimečnými bojovými dovednostmi a osobitými charaktery. Vyrůstali v kanalizaci New Yorku, ale díky svému učiteli a otci postarali se, že se naučili umění Ninjutsu a stali se nezastavitelnými bojovníky proti zlu.

Svět Želv Ninja je plný vzrušujících dobrodružství, akce a humoru. Tyto animované postavičky si získaly srdce fanoušků po celém světě a dodnes jsou jedny z nejoblíbenějších hrdinů dětí i dospělých.

Každý z bojovníků má svůj jedinečný charakter a zbraně. Leonardo je skvělým vůdcem s katanou, Michelangelo miluje zábavu a párty a bojuje s nunchaky, Donatello je génius s technickými vymoženostmi a zároveň bojuje s kyjem a Raphael je neohrožený bojovník s sais.

Společně tvoří nezlomitelný tým, který ochraňuje město před temnými silami, jako je Shredder a jeho přisluhovači. S pomocí svého učitele a otce, moudrého želvy Splintera, jsou připraveni čelit nebezpečným nepřátelům a zachránit svět.

Želvy Ninja jsou symbolem odvahy, přátelství a bojovní ducha. Jejich příběhy jsou plné dobrodružství, ale také důležitých životních hodnot a morálních ponaučení. Zábavné a akční příběhy Želv Ninja přinášejí radost a inspiraci pro všechny generace.

Pokud jste fanoušky Želv Ninja nebo chcete prožít úžasná dobrodružství, připojte se k jejich týmu a vstupte do světa akce, humoru a nezlomného bojovníka za spravedlnost. Vstupte do světa Želv Ninja a staňte se součástí tohoto kultovního příběhu, který oslovuje srdce všech, kteří věří v sílu přátelství, odvahy a dobra. 🐢💥