Máša a Medvěd

Oblíbená pohádka Máša a medvěd vykouzlila úsměv na tváři mnoha dětem. Udělejte dětem radost povlečením, dekorací nebo plyšovou hračkou z pohádky Máša a medvěd. Máša a medvěd je ruský animovaný televizní seriál pro děti. Pojednává o příhodách nezbedného děvčátka jménem Máša a medvěda Míši, bývalého cirkusového artisty. Tento animovaný seriál má úspěch u malých dětí.
Nejprodávanější MÁŠA A MEDVĚD

1 Fleece deka Máša a Medvěd Friends 100/150 k dispozici nejdříve zítra

Fleece deka Máša a Medvěd Friends 100/150

179 Kč
s DPH
2 Povlak na polštářek Máša a Medvěd in the forest micro 40/40 k dispozici nejdříve zítra

Povlak na polštářek Máša a Medvěd in the forest micro 40/40

89 Kč
s DPH
3 Osuška Máša a Medvěd úsměv 70/140 k dispozici nejdříve zítra

Osuška Máša a Medvěd úsměv 70/140

239 Kč
s DPH

Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 |V kategorii MÁŠA A MEDVĚD najdete celkem 27 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Pohádka Máša a medvěd online v eshopu Mikaton

 

Máme dárky s motivy malé holčičky Mášy a medvídka Míša. Motivy těchto postav objevíte na povlečení, osuškách, cyklo rukavičkách, láhvích i polštářcích. Objednat si můžete aktuálně z dostupné nabídky zboží.

 

Nabídka Mášy je proměnlivá a rychle se mění. Proto s objednávkou neváhejte dlouho. Obvykle máme v nabídce i plyšového medvídka Mišu, který je oblíbenou hračkou. Zakrýt děti můžete pěkným povlečením s Mášou a Míšou.

 

Nabízíme hračky pro kluky i holky a samozřejmě hezké dárky v podobě dekorací do dětského pokojíčku. V eshopu Mikaton Vám přináším hezkou nabídku hraček i povlečení Máša a Medvěd.

 

Máša a medvěd je oblíbenou pohádkovoou dvojící, která prožívá různá dobrodružství v každém díle. Holčička Máša – Miluje lízátka, bonbóny, pohlazení, pohyb, hraní si s medvědovými trofejemi, s míčem, skok daleký do kbelíku a otázky, spoustu otázek a Medvěd Míša – Dříve populární cirkusový medvěd, který v lese hledá zasloužený odpočinek. Sice nemluví, ale rozumí a s Mášou komunikuje gesty a mručením.