Šmoulové

🛒 Šmoulové za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Šmoulové jsou hodně známá animovaná pohádka, která byla již i z filmována. Se seriálem Šmoulové se můžeme setkat i několikrát do roka na televizních obrazovkách a dle toho taky pak roste zájem dětí o produkty se šmoulí tématikou. Šmoulové patří k pohádkám, kde dobro vítězí na zlem v podobě postavy Gargamel s koucourem Azrael. Šmoulové jsou si velmi podobní, všichni jsou modří, malí, oblečení do bílých kalhot (jen Taťka Šmoula nosí červené). Vyberte si z naší nabídky hračky, povlečení a dárky s motivem pohádky Šmoulové za bezva cenu.
Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii ŠMOULOVÉ najdete celkem 1 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Šmoulové žijí v Proklaté zemi, někdy take nazývané Šmoulí kraj. Každý šmoula, jejich asi 100, obývá svůj domeček ve tvaru houby, který si staví ze dřeva. Ve vesnici vše funguje, jak má, jelikož každý si dělá co chce. Fungování vesnice zajišťují nejpracovitější šmoulové, kteří se neustále věnují svoji určité a důležité práci. Jejich největší nepřátelé jsou čaroděj Gargamel a jeho kocour Azrael, kteří po nich jdou a snaží se je neustále polapit. Šmoulí pravidlo, kterým by se všichni šmoulové měli řídit, je být šmoulózní.

 

Sledovali jste tento seriál a nyní ho sledují Vaše děti? Tak jistě víte, o čem pohádka je a řadu těchto šmoulů jistě znáte. My budeme rádi, když si z naší nabídky eshopu Mikaton vyberete šmoulí dárek a uděláte tak svým dětem radost.

 

Šmoulí dárky můžou být hezkým dárkem  i na Vánoce.