Star Wars

Star wars film jistě každý zná, nebo aspoň o něm slyšel, tím pádem si dokážete představit, co Vás v této speciální kategorii čeká. Ano jsou to ručníky, osušky, povlečení i hračky a tašky a jiné dárkové předměty s motivem Star wars. Získete více a nakupujte dárky všechny na jednom místě. Máme speciální nabídku v e-shopu v níž si vybere každý, kdo hledá dárek pro své blízké. V Mikatonu objevíte super hvězdné zboží. Tak nakupujte v ověřeném eshopu.
Nejprodávanější STAR WARS

1 Star Wars Rogue One 140/200 POVLEČENÍ k dispozici nejdříve zítra

Star Wars Rogue One 140/200 POVLEČENÍ

669 Kč
s DPH
2 Batoh Star Wars 31 cm k dispozici do 2 prac. dnů

Batoh Star Wars 31 cm

159 Kč
s DPH
3 Osuška Star Wars VII Kylo Ren 70/140 k dispozici nejdříve zítra

Osuška Star Wars VII Kylo Ren 70/140

259 Kč
s DPH

Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 |V kategorii STAR WARS najdete celkem 60 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Filmové dárky z pohádky Star wars. Hvězdní superhrdinové na osuškách i povlečení. Nebo figurkyz hvězdných válek. Vyberte si z aktuální nabídky produktů hvězdných válek. Tohle zboží obvykle zajímá mladé teenegery, mladé kluky, kteří svět hvězdných válek milují a do jednotlivých postav se dokáží i vžít.

 

Motiv Star wars určitě najdete i v kolekci stavebnice Lego.

 

Tip na bezva dárky pro kluky jsou postavičky Starwars nebo povlečení a osušky Star wars, které koupíte díky naší speciální kategorii se Star wars.

 

Milovníci hvězdných válek si zde příjdou na své.


Star Wars články:19.01.2020 Zboží Star Wars potěší hlavně filmové fanoušky

Jste-li filmovým fanouškem filmu STAR WARS, tak vás určitě potěší tahle nabídka zboží STAR WARS, které si můžete zakoupit a mít tak doma pěkné dekorace na motivy tohoto filmu. Star wars patří k filmovým hitům. Tento film si oblíbili miliony fanoušků po celém světě a dnes i u nás. Tento film měl…