Trollové

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Trollové v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Popis

Trollové je animovaná muzikálová komedie, která upoutala pozornost mnoha dětí a hlavně holek, které mají rády dárky s touto tématikou. V nabídce najdete dětské kabelky, školní potřeby s Trolly a taky různé menší dekorace a povlečení.  Naše nabídka se denně aktualizuje a proto dostupnost se může měnit. Objednejte si dárky s Trolly právě teď.
Využít filtrování

Strana: | 1 |


V kategorii TROLLOVÉ najdete celkem 4 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Troll je v internetovém slangu účastník různých diskuzí, který spíše rád provokuje a pohádka Trollové je tímto způsobem pojata, i když docela z vesela.

Trollové jsou vždy veselí a šťastní skřítkové, kteří nejvíce ze všeho milují hudbu, tanec a zpěv. Jedinou vážnější starost na světě jim dělají Bergeni.

 

V této speciální kategorii naleznete různé módní doplňky pro holky, jako jsou dětské kabelečky, svítilny, povlečení a taky školní potřeby pro malé slečny. Co se týká těchto trollích dárků, tak všechny jsou v růžové barvě, jako tomu bylo v pohádce.

 

Skřítkové Trollové přináší úsměv na tvář. Nakupujte hračky a dekorace s Trolly.