Sofie První

Dárky s motivem princezny Sofie první? V e-shopu Mikaton máme skvělou nabídku hraček, povlečení, osušek i deštníků s tímto motivem. Objednejte si něco pěkného z tohoto sortimentu. Princezna Sofie první je krásná animovaná pohádka v níž dobro vždy vítězí a my věříme, že taky zvítězíme a vyberete si nás pro nákup dárků pro vaše holčičky. Kupte dárek s princeznou Sofii první právě nyní, díky nám si můžete na jednom místě koupit nafukovací míč, karty kvarteto, povlečení či tašku, batoh, či omalovánku s touto malou princeznou Soffi.
Nejprodávanější SOFIE PRVNÍ

1 Naf míč Sofia první 50 cm ihned k odeslání

Naf míč Sofia první 50 cm

89 Kč
s DPH
2 Osuška Princezna Sofie první jednorožec 70/140 k dispozici nejdříve zítra

Osuška Princezna Sofie první jednorožec 70/140

284 Kč
s DPH
3 BENIAMIN Blok na kreslení s omalovánkami Princezna Sofie první Papír, 29x21 cm k dispozici nejdříve zítra

BENIAMIN Blok na kreslení s omalovánkami Princezna Sofie první Papír, 29x21 cm

31 Kč
s DPH

Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 |V kategorii SOFIE PRVNÍ najdete celkem 25 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
PRINCEZNA SOFIE PRVNÍ

Tahle speciální kategorie patří do Pohádkových dárků, jelikož zboží v této sekci je s motivem pohádkového motivu, tedy malé princezny Sofie, která v pohádce podniká spoustu dobrodružství se svými přáteli a vždy vítězí v pohádce dobro nad zlem. Pohádka je skvělá a určitě holky, které tuhle pohádku milují, tak dárky s tímto motivem uvítají.

 

Tahle pohádka Sofie první již několikrát byla na českých obrázovkách a vždy po jednotlivých dílech stoupnul zájem o dárky s princeznou Sofii. Sofia První je americký animovaný televizní seriál produkovaný Disney Channelem a vysílaný na Disney Junior. Tento seriál spatřil světlo světa již v roce 2012 a stále je i dnes populární ve všech zemích, kde tuhle pohádku vysílali pro děti.

 

Tip na hezké Dárky pro holky ! Dětská hrdinka Sofie.