✅ Zahrajte si pexeso online s odměnou -> Začít hrát

Věděli jste, že každý den je na ČT déčku pohádka Jak vycvičit draky?Každý pracovní den můžou děti sledovat v televizi pohádku Jak vycvičit draky a jejich oblíbené postavičky z této pohádky jim můžete pořídit zde v eshopu Mikaton. Pravidelně přes 18-ctou hodinou si můžou děti zapnout televizi a podívat se na jeden díl této pohádky. Škyťák, Astrid, Gustav, Ruffnut,Špičák, Plivou, Krkoun a další postavy uvidíte v této pohádce a můžou děti prožívat s nimi každý den jiná dobrodružství. Jestliže se chcete podívat na speciální kategorii u nás k této pohádce, klikněte zde: Jak vycvičit drakyVěděli jste, že každý den je na ČT déčku pohádka Jak vycvičit draky?


Existuje spousta fanoušků této pohádky a jim se bude jistě líbit povlečení a osušky s motive Jak vycvičit draky, nebo taky různé společenské hry i puzzle.

 

Objednejte si pohádkové zboží ihned, aby zboží bylo dostupné. Protože se dostupnost v sekci Pohádky rychle mění. 

 

 Publikováno dne: 05.06.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Věděli jste, že každý den je na ČT déčku pohádka Jak vycvičit draky? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 05.06.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.