Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Doprava Zdarma od 2000 Kč


Podprsenky zmenšovací

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Podprsenky zmenšovací v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Jestliže máte plnoštíhlou postavu, objevte praktický střih podprsenek. Kupte si zmenšovací podprsenky, které jsou velmi pohodlné a taky praktické, protože svým střihem Vám pomůžou zmenšit objem poprsí. Objednejte si zmenšovací podprsenky i ve více barvách, abyste mohli podprsenky a oblečení lépe kombinovat.
Využít filtrování
Váš obvod:

Vaše velikost košíčku: zvolte nejdříve obvod


Strana: | 1 |


V kategorii PODPRSENKY ZMENŠOVACÍ najdete celkem produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Zmenšovací spodní prádlo plní optickou funkci, která opticky zmenší poprsí. Zmenšovací podprsenky patří mezi nejprodávanější spodní prádlo, které nakupují ženy sami sobě. Doporučujeme kombinovat zmenšovací podprsenky s kalhotkami s vysokým pásem.

 

 

✅ Tip na zmenšovací spodní prádlo - značkové podprsenky Naturana

 


Podprsenky zmenšovací články:23.01.2021 Spodní prádlo XXL A SEXY?

Jistě. Dámy kyprých tvarů, už se nemusíte na spaní oblékat do nevzhledných „pytlů“, nemusíte nosit podprsenky jako za dob našich babiček. Nyní můžete uléhat v sexy nočních košilkách či pohodlných pyžamech a podprsenky vybírat z obrovského množství barev a střihů. Již se nemusíte obávat, že byste na…