🎁 SLEVA NA VŠECHNY HRAČKY - Slevový kód = "HRACKY10"


Podprsenky kojící

🛒 Podprsenky kojící za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Mateřské spodní prádlo je hlavně kojící podprsenka, která by měla být hlavně pohodlná a praktická, jestliže kojíte často, tak potřebujete podprsenku rychle rozepnout a zas zapnout. Správná Kojící podprsenka by Vás neměla nikde tlačit, táhnout a pro ženy je taky důležité jak podprsenka vypadá.
Využít filtrování
Váš obvod:

Vaše velikost košíčku: zvolte nejdříve obvod


Strana: | 1 |


V kategorii PODPRSENKY KOJÍCÍ najdete celkem 18 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Objednejte si mateřské spodní prádlo kojící podprsenky z eshopu Mikaton.cz Nabízíme Vám taky kojící podprsenky, s kterými se Objednat si kojící podprsenku může být mnohdy problém kvůli velikosti.

Jestliže objednáváte kojícíc podprsenku před porodem měla byste počítat se zvětšením prsou, jestliže v průběhu kojení měníte starou kojícíc podprsenku za novou, tak byste měla počítat s postupným zmenšením poprsí.

 

Kojící podprsenky jsou velmi praktické a taky pohodlné

 

 

Očekáváte, milé dámy, se svým partnerem přírustek do rodiny? Pak by měla být nedílnou součástí Vašeho „těhotenského šatníku“ kvalitní kojící podprsenka! Vzhledem k tomu, že na Mikaton.cz dbáme nejen na to, aby byla žena krásná a sebevědomá, ale také spokojená, zařadili jsme do naší nabídky stále prodávanější podprsenky pro maminky. Snad každá kojící žena totiž tenhle moderní a velmi praktický doplněk po porodu velmi ocení. Tyto podprsenky jsou nejen velmi pohodlné, ale taktéž Vám značně usnadní kojení Vašeho miminka. S kojícími podprsenkami z Mikaton.cz si krmení užije nejen Vaše dítě, ale také Vy! Dopřejte komfort Vám oběma, určitě to později oceníte!


Podprsenky kojící články:12.04.2024 Velikosti podprsenek a jejich vliv na sebevědomí žen

Velikost prsou a podprsenek může mít významný dopad na sebevědomí ženy. Mnoho žen pociťuje, že jejich tělesný vzhled, včetně velikosti prsou, ovlivňuje, jak se cítí o sobě samých a jak jsou vnímány ostatními. Pojďme se podívat na to, jak různé velikosti prsou, od A až po E a odpovídající velikosti…

29.03.2024 Jak správně vybrat výplně a vycpávky pro podprsenky a plavky: Zdraví, estetika a psychická pohoda

V dnešní době, kdy se móda a osobní styl stávají neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života, je důležité nezapomínat na to, co je skutečně důležité – naše zdraví, pohodlí a psychickou pohodu. Výběr správných výplní a vycpávek pro podprsenky a plavky může hrát klíčovou roli nejen v tom, jak…