Pánské trenýrky

Značkové, kvalitní i levné trenýrky. Originální pánské spodní prádlo. Nové módní kousky pro muže a pravidelné akce. Vyberte si stylové módní trenýrky, které máte nejraději. Nabízíme samozřejmě bavlněné stoprocentní trenýrky, které jsou nejoblíbenější ve volném střihu. Trenýrky byly vždy symbolem svobody a myslíme si, že to stále platí. V naší aktuální nabídce najdete trenýrky od Andrie, Represent, Gina, Bellinda a další.
Nejprodávanější PÁNSKÉ TRENÝRKY

1 Pánské trenýrky PS 5324 ihned k odeslání

Pánské trenýrky PS 5324

157 Kč
-25%
s DPH
2 Pánské trenýrky PS 5317 ihned k odeslání

Pánské trenýrky PS 5317

157 Kč
-25%
s DPH
3 Pánské trenky volné s potiskem 75123P ihned k odeslání

Pánské trenky volné s potiskem 75123P

189 Kč
s DPH

Využít filtrování
                   zobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 4 5 |V kategorii PÁNSKÉ TRENÝRKY najdete celkem 102 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

Trenýrky patří dlouhodobě mezi zdravé spodní prádlo. Trenýrky jsou volné a nikde neškrtí a potíte se v nich méně, než třeba v  boxerkách. Máme v nabídce klasické, sportovoní a sexy trenýrky. Obvyklé vzory trenýrek jsou káro, proužky a trenýrky s obrázkem.

 

Trenýrky a radost s nošením

 

Nošení trenýrek je stále populární nejen u starších pánů, ale taky u mladých kluků, kteří milují volnost.

 

Udělejte si radost v e-shopu Mikaton.

 

Bellinda nabízí tradiční trenýrky, které nakupují muži, kteří jsou s touto značkou spokojeni. Represent trenýrky milují hlavně kluci, kteří žijí volným stylem života nebo taky cestují. Gina trenýrky nabízí různé trenky a různé materiály a to včetně bambusových trenýrek. Andrie trenýrky jsou oblíbeným vánočním dárkem, ale samozřejmě se prodávají i přes rok.


Pánské trenýrky články:07.05.2019 Jaké pánské prádlo je na mužích sexy?

Přemýšlíte jaké spodní prádlo je na mužích sexy? Slipy, či trenýrky? Každá žena to má jinak a taky záleží na tom, jestli mají holky nějaký sklon k nějakému módnímu trendu, tak například holka, která poslouchá HIP HOP, tak asi u kluka nečeká to, že její kluk bude nosit slipy, ale ba naopak volné…