Kalhotky stahovací

🛒 Kalhotky stahovací za skvělé ceny 💰 Výhodné nákupy 🚚 Levná doprava ✅ Vše, co potřebujete, na jednom místě.

Objednejte si výhodně zeštíhlující stahovací kalhotky.
Využít filtrování
                   

Strana: | 1 |


V kategorii KALHOTKY STAHOVACÍ najdete celkem 19 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.
Přebývá Vám to nějaké kilo navíc? Už jste vyzkoušela několik diet, chodila do posilovny, ale požadovaný výsledný efekt se nedostavil? Zeštíhlující stahovací kalhotky Vám dopomohou vytvarovat dokonalou postavu Vašich snů.Zeštíhlující kalhotky jsou ušity z kvalitního a elastického materiálu, který je doplněn antibakteriální složkou a funkcí pro odvádění potu, abyste se vždy a v jakékoliv situaci cítila co nejlépe.Stahovací kalhotky jsou navrženy ve třech základních střizích. Kalhotky s nízkým pasem, zeštíhlující kalhotky s vysokým pasem až pod prsa a kraťasy s vysokým pasem. Každý střih je určen pro daný typ postavy a zeštíhluje určité partie Vaší postavy.

 

Oblast bříška Vám neustále ubírá na sebevědomí díky přebytečným tukovým polštářkům? Vysoké stahovací kalhotky si s Vaším problémem snadno poradí.

Materiál stahovacích kalhotek vysokých je velice kvalitní a pružný. Pro maximální pohodlí je navíc obohacen o antibakteriální složku s funkcí odvádění potu.Vysoký pas až pod prsa je samodržící díky silikonovým páskům na konci látky, aby se vysoké stahovací kalhotky nerolovaly ani při maximální zátěži.Vysoké stahovací kalhotky Vám navrátí Vaše sebevědomí.


Kalhotky stahovací články:13.01.2020 Dopřejte intimním partiím kvalitní kalhotky

Ženy by se neměly zanedbávat. I ženy si musí dopřát kvalitní spodní prádlo, hlavně když je to první kousek, který se dotýká dámských intimních partií. Nekvalitní prádlo může přinášet i různé zdravotní komplice. Bakterie, svědění, alergii. Proto neváhejte a za spodní prádlo se nebojte utratit více,…

21.12.2019 Víte, kdy záčíná vánoční hubnutí?

Všichni víme, že po Novém roce všichni chtějí zhubnout vánoční nabraná kila. Ale ten první okamžik, kdy si asi většina žen uvědomí, že chtějí hubnout je pod vánočním stromeček, kdy v sobě mají štědrovečerní večeři a užívají si klidného večera, ale cítí, že večeře byla velmi dobrá, ale že pro tělo…