🎁 SLEVA NA VŠECHNY HRAČKY - Slevový kód = "HRACKY10"

Spodní prádlo XXL A SEXY?Jistě. Dámy kyprých tvarů, už se nemusíte na spaní oblékat do nevzhledných „pytlů“, nemusíte nosit podprsenky jako za dob našich babiček. Nyní můžete uléhat v sexy nočních košilkách či pohodlných pyžamech a podprsenky vybírat z obrovského množství barev a střihů. Již se nemusíte obávat, že byste na své křivky nesehnala spodní prádlo - hezké, a také svůdné.Spodní prádlo XXL A SEXY?


Zaměřme se nyní na podprsenky. Při výběru podprsenky větší velikosti musíme opravdu dbát na správnou velikost. Obvod podprsenky musí být pevný, košíček dostatečně hluboký a ramínka široká. Obvod podprsenky drží Vaše poprsí z 80ti%, na ramínka zbývá 20%. NÁŠ TIP: vyzkoušejte podprsenku s vyšším středem. Ta zajistí, že Vaše ňadra při pohybu „nevyskočí“ ven a budou mít krásný, přirozený tvar.

Ke krásné podprsence patří také krásné kalhotky. I ty pro Vás máme.


Myslíte, že neexistuje spodní prádlo, ve kterém i ženy s XXL velikostí vypadají svůdně a sexy? Omyl. Značka Anais Vás o tom přesvědčí. Kolekce krásných erotických košilek rozžhaví každého muže, a zaručujeme Vám, že Vy sama se budete cítit krásná a plná sebevědomí.


A teď ruku na srdce, v čem obvykle spíte? Ve vytahaném tričku?


A není to škoda? Proč se necítit žensky i před spaním a po probuzení? Samozřejmě také pohodlně. V dámských pyžamech a nočních košilkách značky DONNA je to možné.


Pozor, blíží se Valentýn! Tento svátek nemusí být jen o něžné romantice, místo je v něm i pro nějaké to vzrušení. Pokud ho budete slavit, máme pro dámy pár tipů, jak mohou partnerovi připravit oslavu, kterou bude chtít opakovat dřív než za rok.

 

 

Užíjte si s partnerem svůj volný čas pro sebe a své tělo milujte!Publikováno dne: 23.01.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 101 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Spodní prádlo XXL A SEXY? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 23.01.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.