Je Vám večer zima? Zahřejte se teplou dekouVečery jsou už teď chladné a jestliže večer dlouho sedíte u televize a bývá vám zima popřemýšlejte nad teplou dekou, jestliže ji doma dosud nemáte. Udělejte si dodatečnou radost a nadělte si dárek pro sebe. Teplá deka bývá v zimě dobrým pomocníkem. V eshopu Mikaton najdete krásné deky s krásným potiskem, vzorem, nebo krásnou barvou. A taky najdete deky, které jsou tenší nebo huňatější. Můžete si vybrat i dle toho jaká Vám bývá zima. Jestliže chcete jen lehce zahřát, nebo deku dekorační můžeme doporučit deky od Bellatexu, které jsou tenké, ale taky mají různé barvy, nebo si je můžete koupit s potiskem.Je Vám večer zima? Zahřejte se teplou dekou


Jestliže chcete teplou deku, tak můžeme doporučit deku s beránkem. Deky s beránkem jsou huňatější a zjedné strany mají delší chlup. Znáte tyhle deky, pak víte že Vás rychle zahřejí, jestližte nakupujete deku do obývacího pokoje, tak jistě chcete, aby deka lépe vypadala.

 

Populární jsou deky z mikroflanelu - jsou jemné a hřejivé. Velký výběr barev a skvelé ceny. Deka mikroflanel 150x200 cm  nebo 200 x 230 cm - Bellatex dokonce nabízí dva rozměry - tmavě šedá, tmavě hnědá, bordó - tyhle barvy jsou nejprodávanější.

 

 

Deky - jsou nepostradelným vybavením domácnosti, i když je zrovna nepotřebujete, tak je dobré je mít doma.

 


  Deka s beránkem   Deka mikroplyš    Vlněné deky    

 

 

Deku můžete vybírat i dle barvy pokoje, v kteém ho budete používat. Příjemný pocit z deky je důležitý. Příjemný večer ve dvou a pod dekou?

 

 

V eshopu Mikaton nadjete stylové a cenově dostupné deky.

 

 Galerie ke článku

deky kemping bellatex vlněné deky bellatex deky s pitskem mikroflaneové deky

Publikováno dne: 03.01.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 19 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Je Vám večer zima? Zahřejte se teplou dekou jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 03.01.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.