🚚 Levná doprava od 69 Kč! + 🎁 Pro registrované ▶️ Slevy až 10%!


04.01.2024 - Objednávky expedujeme, můžete si objednat


Vážení zákazníci a přátelé eshopu Mikaton, s radostí vám oznamujeme, že s novým rokem jsme opět v plném proudu a všechny vaše objednávky expedujeme s obvyklou pečlivostí a rychlostí. Po zasloužené přestávce jsme se vrátili plní energie a s novými plány, abychom vám i nadále nabízeli to nejlepší z našeho sortimentu.Rok, který je před námi, slibuje mnoho novinek a vylepšení. Již nyní můžete v našem eshopu objevovat nové produkty, které jsme pro vás pečlivě vybrali. Ať už jste vášniví kreativci, hledáte kvalitní materiály pro vaše ruční práce, nebo jen chcete oživit svůj domov originálními dekoracemi, věříme, že u nás najdete vše potřebné.

 

 

Nezapomeňte, že s námi máte možnost nejen pohodlně nakupovat z pohodlí domova, ale také využívat pravidelné akce a slevy, které pro vás připravujeme. Sledujte náš eshop a nechte se inspirovat nejnovějšími trendy v aranžování, šití, pletení a dalších kreativních činnostech.

 

 

Věříme, že rok 2024 bude pro všechny plný úspěchů, radosti a spokojenosti. Děkujeme vám za vaši přetrvávající důvěru a těšíme se na další spolupráci. Nezapomeňte, že pro jakékoli dotazy, přání nebo návrhy jsme tu pro vás. Společně uděláme z tohoto roku nezapomenutelné období plné krásy a tvořivosti.

 

 

S přáním krásného a úspěšného roku,

Tým Mikaton
Objednávky expedujeme, můžete si objednatTato zpráva byla vydána dne: 04.01.2024


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 04.01.2024 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Mikaton plánovány týdně.