12.02.2024 - Připravujeme nabídku na jaro a blížící se Velikonoce


S příchodem teplejších dnů a obnovou přírody přichází Mikaton.cz s nabídkou, která zákazníkům umožní osvěžit své domovy a připravit se na velikonoční svátky. Nová kolekce zahrnuje širokou škálu aranžovacích potřeb a umělých květin, které přinášejí do interiérů trvalou krásu bez potřeby údržby. Kromě toho firma nabízí i originální velikonoční dekorace, od vajíček a zajíčků po tematické věnce, které dodají každému domovu pravou velikonoční atmosféru. 

 

O firmě Mikaton

Mikaton je firma ze Zlínského kraje, která prostřednictvím svého e-shopu Mikaton.cz nabízí široký sortiment zboží. Od galanterie, krejčovských potřeb, přes potřeby na pletení, látky a vše pro šití, až po povlečení, hračky, prostěradla, kabelky, módní doplňky a aranžovací potřeby. Firma je známá svým zákaznickým servisem, rychlým zpracováním objednávek a dodávkou po celé České republice.
Připravujeme nabídku na jaro a blížící se VelikonoceTato zpráva byla vydána dne: 12.02.2024


Akce platí vždy pouze tento den, kdy novinka byla vydána 12.02.2024 , nebo pokud je uvedeno jinak v novince. Max vždy jen týden - Marketingové akce jsou v eshopu Mikaton plánovány týdně.