🎁 Pro registrované 🤍 Automatické slevy až 10%!

Platba na fakturu pro školky, školky a státní organizace

 

holkakluk

 

 

Platba na fakturu pro školky, školky a státní organizace

odběr na základě písemné nebo online objednávky!

 

POZOR POZOR i v e-shopu Mikaton nabízí pro školy, školky i státní organizace nákup na fakturu. V košíku můžete zadat poznámku o tom, že nakupujete pro školu, adresa doručení je adresa státní organizace a my vám způsob platby dodatečně upravíme.

 

Nabízíme možnost nákupu se splatností i na základě Vaší písemné objednávky. Písemnou objednávku stačí zaslat na hlavičkovém papíře na email eshop@mikaton.cz, kde možnost odběru zboží posoudíme a o vše další se postaráme.

 

Nakupujte hračky do školy, či do mateřské školky. A užíjte si toho, jak je nákup pro státní organizace snadný! Ke každé objednávce přistupuje individuálně, tedy zkoumáme, zda můžeme odeslat objednávku se splatností dle IČ, nebo si můžeme informace ověřit telefonicky u statních organizací na kontaktech uváděných na internetu. Využíváme kontaktů uváděných na věřejných stránkách.

 

 

Nákup na fakturu se splatností

 

Udělejte si objednávku, tu Vám zkompletujeme, zabalíme, odešleme a fakturu Vám pošleme v balíku na adresu Vaší organizace spolu s objednávkou. Je to snadné, pokud si nejste jisti, napište nám - eshop@mikaton.cz

 

 

Nejčastějším sortimentem, který státní organizace u nás nakupují jsou HRAČKY. A hraček máme opravdu hodně. U nás lze najít hračky nejen na zahradu, ale taky hračky kreativní či náučné, společenské hry, nebo dětské kostýmy, jejichž nabídka je populární, když se blíží období karnevalů. Hračky si můžete nakoupit i za tisíce, my Vám objednávku zkompletujeme a odešleme, nemusíte se obávat, že bychom Vám zboží odesílali po částech.

Dalším sortimentem, který školy a státní organizace nakupují je povlečení do svých ubytoven, dětských domovů, domovů pro seniory apod. Výběr je velký a kvalita se vždy řídí cenou.

 

Do škol a obcí lze pořídit i dekorace a dekorační potřeby - například ubrusy, dekorační síťky a jiné. Záleží na Vás, co zrovna vaše škola právě potřebuje.

 

 

NAKUPUJTE VÍCE! Při větších nákupech lze dosáhnout i zajimavých slev, nebo dopravy zdarma!