Praní a péče o podprsenky a dámské prádloO krásné podprsenky, které nakoupíte v eshopu Mikaton.cz, je třeba taky pečovat. Jak pečovat Vám popíšeme právě teď v tomhle článku, který pro Vás může být i inspirací ke koupi další oblíbené podprsenky z aktuální nabídky dámského prádla. Co je podprsenka, je všem asi jasné - PODPRSENKY poskytují oporu vašemu poprsí, tak si také zaslouží adekvátní péči. Praní i následné ukládání podprsenek má zásadní vliv na jejich vzhled i životnost.Praní a péče o podprsenky a dámské prádlo


Starejte se o své podprsenky s láskou a pečí a ony se Vám ovděčí tím, že s Vámi dlouho vydrží a ani při denní námaze nošení Vás podprsenky nezklamou a Vaše poprsí zůstane pevné.

 

 

Na jemné dámské prádlo musíte jemněJak pro ruční, tak pro klasické praní není vhodné používat aviváž či agresivní prací prášek. Ideální jsou tekuté prostředky určené přímo na jemné tkaniny. Stejně tak platí zásada neprat podprsenku v příliš horké vodě. Pračku nastavujte na 30˚C, pro ruční praní zvolte klidně i chladnější vodu - záleží na míře zašpinění.

 

 

Pračka není nepřítel podprsenek ani dámského prádla

 

Nemáte-li čas, chuť, ani náladu na jemné ruční praní, nebojte se prát své podprsenky v pračce. Zvolte vždy program na jemné prádlo a nízkou teplotu. Nikdy nenechávejte podprsenky příliš intenzivně ždímat a nesušte je v sušičce. Zamezíte tím poškození kostic, utrhnutí háčků či narušení vyztužení.Skvělým pomocníkem při praní podprsenek v pračce je speciální vak nebo košíček, který ochrání podprsenku i ostatní prané prádlo před mechanickým poškozením

 

.

Dejte své podprsence prostor ve vašem šatníku

Pro dlouhou životnost prádla je důležité i správné ukládání. Nemačkejte své podprsenky na dně skříně, ani zastrčené vzadu v šuplíku. Zejména podprsenkám s vyztuženými košíčky vyčleňte místo, kde je budete moci pohodlně rozložit. Materiál tak neztratí pevnost a nebezpečí deformace nehrozí ani kosticím.

 

PODPRSENKY = MIKATON.cz

 

Nezapomínejte podprsenky dostatečně často střídat. Pro vaše poprsí je to zdravější (především v případě, že používáte i zmenšovací podprsenky) a prádlo si stihne „odpočinout" i vyvětrat před dalším nošením.

 

 Publikováno dne: 26.04.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 10 |
Vybrali jsme k tématu: 228 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Praní a péče o podprsenky a dámské prádlo jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 26.04.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.