Inspirace a tipy na dárky pro muže po celý rokKalendářní rok obvykle uteče jako voda, a tak si většina z nás opět láme hlavu s tím, jakým dárkem svého milovaného obdařit na Vánoce, svátek, narozeniny či u příležitosti jiného (třeba nezmíněného) výročí. Pokud se tento známý pocit opět dostavil a vy jste ohledně nakupování dárku naprosto v koncích, nezoufejte, máme pro Vás tip na dárek, kterým rozhodně neurazíte. Ba právě naopak, nejspíš zabodujete na plné čáře.Inspirace a tipy na dárky pro muže po celý rok


Vybírat dárky pro muže není zcela jednoduché. To jistě znáte z vlastní zkušenosti. Každý muž je jiný, a tak je třeba přizpůsobit výběr dárku jeho povaze, temperamentu a především stylu oblékání. Někteří pánové preferují spíš jednoduchý styl, a tak vždy není snadné se mu trefit do vkusu. Jiní muži jsou zase  otevřeni všem novinkám, a tak kvitují jakékoliv nové trendy s nadšením. Co si z toho tedy vybrat? Výběr dárku pro muže se zkrátka někdy může podobat kovbojce. 

 

Chcete být při výběru dárku originální? Nechcete pořád dokola nakupovat knížku, vodu po holení, ponožky či svetr? Výborně! Zkuste být tedy trochu originální a vsaďte takzvaně „na jistotu“. O čem že hovoříme? Přeci o luxusním pánském spodní prádle, které rozhodně neurazí. Právě naopak – téměř s jistotou můžeme říci, že obdarovaného potěší a budete se těšit na další narozeniny, svátek, Vánoce či jiné významné výročí!

 

V poslední době se velké oblibě těší luxusní trenýrky, které jsou coby ideální dárek jako vyšité. Samozřejmě, že záleží pouze na vás, zda zvolíte raději trenky, boxerky a nebo slipy, ale my vám dle posledních statistik můžeme doporučit zaměřit se právě na trenýrky. Proč? V jejich prospěch hovoří hned několik skutečností: jsou pohodlné, jsou sexy a mužům velmi sluší. Není tedy pochyb o tom, že tímto dárkem zabodujete na plné čáře. Muž se v novém dárku bude cítit pohodlně a navíc mu s velkou pravděpodobností dodáte na sebevědomí. Ostatně, kterého pána by nepotěšilo, kdy jej žena obdarovala sexy spodním prádlem? Třeba v obdrženém dárku spatří i jakýsi skrytý význam... Avšak to nyní ponechme stranou. Pojďme si raději říci, čemu je třeba při výběru trenýrek věnovat zvýšenou pozornost.

 

Říká se, že právě spodní prádlo o svém nositeli hodně vypovídá. Čili, když jej obdarujete sexy trenýrkami od renomovaných výrobců, jako jsou Gina, Represent či 365boxers, můžete si být jisti, že jste se trefili do černého. Avšak pozor, výběr spodního prádla by neměl být náhodný. Proto vám nyní sdělíme několik tipů: pokud je muž, kterému chcete zakoupit trenýrky, spíše nesmělý, zvolte raději bílé spodní prádlo. Je totiž symbolem plachosti a jakési „neposkvrněnosti“. Černé spodní prádlo naopak evokuje sebevědomí a víru v sebe sama. Dále je třeba si předem rozmyslet, zda-li chcete, aby váš dárek působil spíše neutrálně a nebo vtipně. Pokud zvolíte první variantu, poohlédněte se spíše po jednobarevných trenýrkách. Naopak, v případě druhé varianty, se nemusíte bát sáhnout po trenýrkách se vzory a nebo vtipnými potisky.

 

Nyní jste dostatečně poučeni, a tak nezbývá nic jiného, než abyste se vydali do obchodu či e-shopu s luxusním spodním prádlem a vybrali ty nejideálnější trenýrky. Při výběru si pořád opakujte, zda-li vybíráte dárek pro sebevědomého muže, který bez ostychu ukáže své přednosti, či pro nesmělého a laskavého muže, který preferuje spíše střídmější styl. 

 

….a nezapomeňte, díky vašemu originálnímu dárku se bude cítit sebevědomě každý muž! Proto tedy, vsaďte na jistotu a obdarujte jej sexy trenýrkami!Publikováno dne: 28.07.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 39 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Inspirace a tipy na dárky pro muže po celý rok jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 28.07.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.