🎁 SLEVA NA VŠECHNY HRAČKY - Slevový kód = "HRACKY10"

Sedáky na zahradní židličky i do kuchyněPěkné počasí přeje posezení na zahradách a tudíž je na čase vytáhnout i zahradní židličky a stoly. A samozřejmě pro pohodlné sezení pod pergolou i podsedáky, na kterých se Vám bude příjemně sedět i po čas dlouhých večerů. Užít si tak můžete klidné posezení na zahradě s rodinou. Sedáky jsou jsou velmi praktická věc. Díky nim vaše sezení bude velmi příjemné. Podsedáky zároveň můžou být i pěknou dekorací ve vašem koutě, protože si je můžete koupit v různých vzorech a vybrat si takové, které Vám budou pasovat a ladit s okolím.Sedáky na zahradní židličky i do kuchyně


Jestliže se budete o sedáky starat a před nepříznivým počasím je budete chránit, tak Vám dlouho vydrží. Je důležité je chránit před deštěm a přímém sluníčku pro delší životnost.

 

Nabídka sedáků je velmi široká i díky tomu, že nabízíme čtyři druhý sedáků se stejným motivem.  Všechny se liší tvarem a vycpávkou.

 

Máme tyhle druhy:

 


Podsedák kulatý   Podsedák hranatý   Podsedák prošívaný kulatý   Podsedák prošívaný hranatý  

 

 

Podsedák kulatý - je sedák tenký ve tvaru kruhu

 

Podsedáky hranatý - je sedák tenký ve tvaru čtverce

 

Podsedák prošívaný kulatý - je sedák vycpaný ve tvaru kruhu

 

Podsedák prošívaný hranatý - je sedák vycpaný ve tvaru čtverce

 

 

Za nás doproučujeme prošíváné sedáky, protože se na nich příjemně sedí i delší dobu.

 

 

Užíjte si zahradu na plno a hlavně s našimi podsedáky.

 

 

 ✅ Podsedáky kupujte v eshopu Mikaton.cz

 

 

 Publikováno dne: 12.04.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 24 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Sedáky na zahradní židličky i do kuchyně jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 12.04.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.