Podsedáky

Nakupujte podsedáky v eshopu Mikaton. Většina sedáků má složení povrchové ze 100% bavlny a výpň tvoří 10% polyester a 90% polyuretan. Věříme, že Vás kromě materiálu zaujmou i v vzory a tvary jednotlivých sedáků, které Vám nabídnou možnost nejrůznějších kombinací s Vašim nábytkem a či zahradními židlemi. Objednejte si podsedáky za příjemnou cenu v eshopu Mikaton už dnes.
Nejprodávanější PODSEDÁKY

1 Sedák IVO hladký - 40 x40 cm proužek k dispozici do 3 prac. dnů

Sedák IVO hladký - 40 x40 cm proužek

149 Kč
s DPH
2 Sedák Adéla prošívaný - 40x40 cm,prošívaný cibulák béžový k dispozici do 3 prac. dnů

Sedák Adéla prošívaný - 40x40 cm,prošívaný cibulák béžový

149 Kč
s DPH
3 Sedák Adéla prošívaný - 40x40 cm, prošívaný srdce vínové k dispozici do 3 prac. dnů

Sedák Adéla prošívaný - 40x40 cm, prošívaný srdce vínové

149 Kč
s DPH

Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 4 16 |V kategorii PODSEDÁKY najdete celkem 375 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

SLOŽENÍ PODSEDÁKŮ DODATEČNĚ ZDE:

Většina podsedáků má tohle materiálové složení: povrch: 100% Bavlna, výplň: 10% Polyester a 90% polyuretan nebo v nabídce najdete i složení povrchové: 80% polyester a 20% nylon a uvnitř 100% polyuretan.

 

Sedáky v naší nabídce jsou kvalitní a budete s nimi určitě spokojeni ať už na zahradě nebo u jídelního stolu. Sedáky i něco vydrží a proto nemusíte mít strach, že byste po týdni museli sedák vyměňovat. U podsedáků, jelikož mají skoro všechny stejné složení, tak doporučujeme vybírat vzor a tvar. Vzory podsedáků jsou různé od jednobarevných podsedáků až po vzorované podsedáky s potiskem.  Objednejte si kvalitní dekorace z eshopu Mikaton a zpříjemněte si své bydlení novinkami. Naše nabídku upravujeme dle aktuálních módních trendů, které jsou v bydlení a taky dle ročního období. Jaro / Léto pestré barvy, Podzim / Zima - jemné barvy a vzory.

 

Podsedáky od Bellatexu jsou v eshopu velmi oblíbené. Máme na ně stále kladné recenze a věříme, že podsedáky doručíme do spousty domácností, kterým podsedák chybí, nebo už ho potřebují vyměnit za novější.

 

Podsedáky / Sedáky vybíráte i dle barev aktuálních pokoje, pokud je podsedák určen k jídelnímu stolu, Věříme, že si vyberete, jelikož nabídka je opravdu široká a barevná škála podsedáků je bohatá.

 

 

 


Podsedáky články:14.11.2019 Díky prošívaným podsedákům se Vám bude pohodlně sedět

Prošívané podsedáky Vás nadchnou. Proč? Protože jsou měkké, pohodlné, vypadají na dřevěných židlích dobře a v kuchyni si je všimne každý. Prošívané sedáky kulaté či na hranaté. Zvolte podsedák dle tvaru Vaší židle. Kulaté podsedáky nemají rohy a třeba o ně nebudete zakopávat. Objednejte si…

14.11.2019 Podsedáky na židli od Bellatexu nechybí ani v eshopu Mikaton

Bohatá nabídka podsedáků na židli za výhodné ceny nechybí ani v eshopu Mikaton.cz / Sedáky od Bellatex jsou velmi kvalitní a určitě s nimi budete spokojeni. Podsedáky na židli jsou praktické a určitě je můžete využít v kuchybi na zahradě nebo v pokojíku. Máme podsedáky různých tvarů i vzorů.…