I v roce 2020 plánujeme prodej hračekI v roce 2020 plánujeme prodej dětských hraček, které si budete moci objednat i v průběhu roku. Soustředit se chceme nyní na značkové hračky - Mattel, Hasbro, Bruder, Spin a další výrobce hraček, které jsou mezi dětmi velmi oblíbené. Jelikož se blíží období dětských karnevalů, tak nezapomene ani nabídnout dětem a rodičům bezvadné dětské kostýmy, s kterými děti na karnevalech budou za hvězdy.I v roce 2020 plánujeme prodej hraček


Mát-li doma malou holčičku nebo kluka, tak jistě víte, že hračky nakupujete i někokrát do roku. My bychom chtěli získat mnohem více rodičů, kteří si oblíbí nákupy v Mikatonu a budou se rádi vracet nakupovat hračky tady.

 

Proto máme i speciální akce na hračky, díky kterým rodiče ušetří a můžou si přikoupit i něco pěkného pro sebe. Hračky jsou oblíbené i u starších dětí, protože mezi nimi máme i chytré stavebnice, puzzle s tisíci dílky a pod hračky pro chytré hlavičky.

 

Samozřejmě hračky nakupujete podle děti. Jestliže víte, které hračky mají děti rádi, tak je to úspěch a rodiče mají snadnou práci, jaký dárek dětem koupit ke svátku, narozeninám. Jestliže dítě nemá vybranou hračku, nebo se soustředí na více dětských témat, tak rodiče se musí spolehnout na svůj instinkt a koupit hračky podle sebe.

 

Už i teď máme tisíce hraček, které si můžete objednat. Můžeme říct, že jsme již trošku větší přerostená hračkárna i díky tomu, že máme stovky hraček skladem.

 

Mikaton je obchod pro rodiče s dětmi. Skvělé ceny, levná doprava a spoustu akčních cen na vybraný sortiment nejen hraček.

 

Podívejte se na oblíbené dětské hračky, mezi nimiž najdete spoustu chytrých stavebnic, puzzle, kreativní hračky i plyšáci. Výběr skrz sortimentem najdete i zde pod článkem.

 

 

 Galerie ke článku

DĚTSKÁ PILA PLYŠÁK PES DINOSAURUS DĚTSKÝ TRAKTOR HADROVÁ PANENKA KUCHYNKA TROUBA BRUDER HRAČKY

Publikováno dne: 29.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 16 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek I v roce 2020 plánujeme prodej hraček jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 29.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.