Extra SLEVY - v této kategorii SLEVY DNES


Dětské karnevalové kostýmy

⭐ Objednejte si zboží z kategorie Dětské karnevalové kostýmy v eshopu Mikaton ✅ Výhodné ceny a levná doprava ✅ U nás koupíte spoustu věcí a už nemusíte chodit jinam.

Kategorie DĚTSKÉ KOSTÝMY a párty? Nabízí spoustu atraktivního zboží na dětský karneval - dětské kostýmy z nichž děti budou mít radost a dospělé potěší, když se děti budou bavit. Nebo si zde najdete i masky na karneval, karnevalovou výzdobu na dětskou párty. Všechny karnevalové doplňky na jednom místě v eshopu Mikaton. Právě nyní si můžete objednat kostým princezny, kostým doktorky, nebo pro kluky kostým bojovníka, piráta nebo spidermana a další karnevalové kostýmy.
Nejprodávanější DĚTSKÉ KARNEVALOVÉ KOSTÝMY

1 Karnevalový sametový plášť s kapucí ihned k odeslání

Karnevalový sametový plášť s kapucí

299 Kč
s DPH
2 Vidle čerta teleskopické ihned k odeslání

Vidle čerta teleskopické

69 Kč
s DPH
3 Dětský kostým tutu sukně růžový motýl s křídly ihned k odeslání

Dětský kostým tutu sukně růžový motýl s křídly

239 Kč
s DPH

Využít filtrováníStrana: | 1 2 3 4 14 |


V kategorii DĚTSKÉ KARNEVALOVÉ KOSTÝMY najdete celkem produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

Využíjte skvělé nabídky dětských kostýmů a objednejte si vše potřebné na dětskou narozeninovou párty z eshopu Mikakton. Jestliže napřklad chystáte pro děti narozeniny a s ní narozeninovou párty, tak zde najdete spoustu ozdob na venkovní posezení pro děti a to včetně dětského nádobí s disney motivy. Nebo rovnou můžete děti potěšit a objednat i dětské kostýmy nebo masky, jestliže dětskou párty pojmete jako pirátskou párty, nebo párty pro princezny, tak zde najdete i kostýmy pro větší i malé děti. Pro kluky i holky si můžete vybrat kostýmy, díky kterým se budou cítit jako opravdoví hrdinové, které znají ze svých pohádek.

 

Holky určitě potěší princezny a to včetně princezen Anny a Elsy kostýmů z Ledového králoství nebo kostým vil. Kluci vyhledávají kostýmy bojovníků, kovbojů a indiánů a to taky v sortimentu dětských kostýmů máme.

 

Nechejte děti říct, čím chtějí na karnevalu být a kostým pak objednejte zde v obchodě Mikaton spolu s karnevalovýcmi doplňky.

 

LEVNÉ KVALITNÍ DĚTSKÉ KARNEVALOVÉ KOSTÝMY objednejte online právě teď z bohaté nabídky dětských kostýmů hrdinů a povolání.

 


Dětské karnevalové kostýmy články:05.12.2020 Mikuláš tak trochu jinak

Mikulášská tradice má v Čechách dlouhé trvání. Každé dítě pozná Mikuláše s bílým fousem a zlatou holí, strašidelného čerta a krásného anděla. Mikuláš obdarovává, čert vyhrožuje a anděl je hodný.  V současné situaci bude slavení Mikuláše spíše soukromou záležitostí, to by však nemělo ubrat na kouzlu…

25.10.2020 Halloween přichází. Kostýmy zaženou nudu

Svátek zvaný Halloween je oblíbený nejen mezi hollywoodskými tvůrci komedií, romantických filmů nebo hororů, ale i mezi americkými dětmi i dospělými. Všichni totiž rádi někoho vylekají nebo se převlečou za něco děsivého.      Inspirace v sychravých časech V České republice se tento zvyk neslaví,…

06.01.2020 Sledují kluci kovbojky, rádi se hrají na kovboje?

Milují Vaše kovbojky? Kupujete jim kovbojské zboží? V eshopu Mikaton máme i kovbojské hračky - pistole, dětské kostýmy kovbojů, kovbojské klobouky. Objednejte si exkluzivně z nabídky Mikatonu kovbojské zboží, které se Vám bude líbit. Kovbojské věci, které jsou v nabídce máme za skvělou cenu. Můžete…