Plyšové hračky

Seznamte se s našimi plyšovými hračkami, které čekají na to, až si je objednáte. Plyšové hračky jsou skvělý dárkem pro děti, ale taky pro zamilované. Plyšáci jsou super. V nabídce najdete všechny domácí zvířata nebo taky ta exotická. Neoblíbenějšími plyšáky jsou medvědi, pejsci a kočky. Plyšové hračky máme za bezva cenu a díky šířce sortimentu, tak si určitě vyberete a nakoupíte plyšáka právě teď. Nakupujte plyšové hračky z eshopu  Mikaton.
Využít filtrovánízobrazit dalších 24 produktů

Strana: | 1 2 3 4 24 |V kategorii PLYŠOVÉ HRAČKY najdete celkem 554 produktů
Doporučujeme vyfiltrovat jen produkty skladem, pokud na objednávku spěcháte.

 

Plyšové hračky neboli plyšáci jsou dobří pro děti všech věkových kategorií. Jsou milým dárkem k jakékoli příležitosti a často se stávají nejlepšími kamarády obdarovaného. Nejen, že děti zabaví, ale taky jako dárek překvapí. Jaké plyšové hračky naleznete v nabídce?

 

Některé plyšové hračky umí zahřát nebo taky zchladit podle potřeby. Neplatí to u všech plyšáků, ale jen vybraného plyšáka, který to má napsáno v návodum můžete třeba dát do mikrovlnky a zahřát a pak dítěti dát, aby se zahřálo. Nebo naopak můžete ho nechat i zchladit při horečce.

 

V nabídce máme i interaktivní plyšáky, ale ti jsou zařazeni mezi interaktivními zvířátky. V této sekci najdete plyšáky, s kterými se musíte ssami hrát. Ale přeci jen, mnoho plyšáků se pořizuje, aby se obdarovaná osoba k nim přitulila.

 

Díky široké nabídce plyšáků si můžete u nás vybrat roztomilé plyšové zvířátka, které Vám rozzáří oči a tělo, jakmile se s nimi pohrajete.  Roztomilí plyšáci z lásky potěší každého bez rozdílu věku.

Plyšáci z lásky jsou hlavně vyjádřením toho, co máte právě na srdci. Díky krásným nápisům hravě předáte poselství lásky i přátelství. Darovat můžete jak malé plyšáky v podobě přívěsku, tak i ty velké, které vyjádří, jak moc máte obdarovaného rádi.

 

 

Plyšové hračky se s vámi spřátelí

Chcete-li plyšové zvířátko, které vyniká roztomilým vzhledem, tak určitě věřte tomu, že Vaše děti s nimi zažijí mnoho zábavy a dobrodružství. Plyšové zvířátka se obvykle stávají dobrými kamarády už od začku vztahu dětí s plyšovými hračkami. Díky rozmanitosti plyšových hraček se děti díky nim můžou seznámit a dokáží pak rozpoznávat různé druhy zvířat a zároveň i to, jak se k nim správně chovat.

 

V naší nabídce se setkáte hlavně s těmito plyšáky: Plyšový medvěd patří mezi nejoblíbenější, je vhodným dárkem pro malé děti i dospělé. Plyšový pes a kočička jsou pro vaše děti ideálními společníky – někteří z nich dokonce poslouchají povely.  Plyšák panda je zvířátkem, se kterým je radost se pomazlit. Roztomilou pandu miluje každé dítě. Plyšový kůň je skvělým společníkem pro osamělé holky, které milují koně.

 

 

Plyšáky, kromě této sekce, najdete i v pohádkových dárcích. Většina plyšáků je detailněji zracována, tady můžeme vyzdvihnout plyšáky Rappa, s ktermi jsme velmi spokojeni.

 

V nabídce nezapomínáme ani na velké plyšové hračky, které kromě hraní můžete využít na pěkné dekorace dětských pokojíků lépe navodí pocit bezpečí. Velký plyšák zabere skutečně dost místa, proto před jeho výběrem zjistěte, zda pro něj bude mít obdarovaný dostatek místa.

 

Plyšáci za nízkou cenu. Plyšové hračky jsou bezva dárkem.

 


Plyšové hračky články:11.12.2019 Nakupujte včas velké plyšové hračky na Vánoce

Jestliže plánujete nákup plyšové hračky dětem na Vánoce, tak si pospěšte. Někteří plyšáci jsou již u dodavatelů vyprodáni. Máte však jedinečnou šanci si koupit plyšáka v eshopu Mikaton právě teď. Naposled jsme naskladnili velké plyšáky, na které se malé děti můžou posadit a plyšák určitě vydrží.…

24.11.2019 VELKÝ plyšák KOKI - plyšový jednorožec v eshopu Mikaton

A je tu opět Váš oblíbený plyšový kamarád KOKI. Velká plyšová hračka, která už dělá radost mnoha holčičkám, které se zajímají o plyšové jednorožce. Plyšák KOKI je vánoční hit, který je vhodný do větších holčičích pokojíčků, tam kde se KOKI bude cítit bezvadně. Nabídka plyšových hraček letos je…

14.11.2019 Velké plyšové hračky pod vánoční stromeček

Objednejte si pod vánončí stromeček dětem i velkou plyšovou hračku v podobě pěkného velkého opičká, velkého medvěda nebo velkého koníka. Naše velké plyšové hračky se pohybují většinou ve velikostech kolem 100 cm a větší. Z naší nabídky si určitě vyberete plyšovou hračku, která se bude líbit. Velcí…